![Оккупанты заставят мелитопольцев "праздновать" свое порабощение (фото)](/images/news/2023/09/330717.jpg?1695389489)
У держдумі Росії прийняли черговий абсурдний закон. Фетишисти сакральних свят започаткували чергову дату для мешканців окупованих територій - день "возз'єднання" з Росії.
Феєрично цинічну дату мелітопольці мають пережити 30 вересня. Вдумайтесь у формулювання, з яким обґрунтував створення "свята" голова держдуми Росії Владислав Володін:
- Мешканці цих регіонів багато років мужньо відстоюють своє право говорити рідною мовою, свою історію, віру, культуру. Вони обрали бути разом із Росією. Правильно, щоб день, коли вони повернулися додому, назавжди залишився в народній пам'яті, - виплюнув промову чиновник, від маразму якої, як мінімум, хочеться прийняти душ.
За тиждень до події відомо, що окупанти підійшли до нового "свята" з усією пролетарською пристрастю.
Так, у віджатому ДК Залізничників для учнів ЗОШ #1 пройшла інформаційно-пізнавальна година "Наш край".
Окупанти напихали дітей фактами із вигаданої російською пропагандою "історії" Запорізького краю. А потім влаштували вікторину, щоб перевірити "правильні" знання.
Але на дітях убогі не зупинилися.
Центробанк Росії випустив срібну монету на честь "входження" до складу Росії Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей.
У Центробанку оцінили окуповані території монету номіналом в 3 рублі. Враховуючи ситуацію з обвалом рубля на болотах, звучить, як насмішка.
Очевидно, незабаром окупанти опублікують і програму "святкування" нової дати. Мелітопольцям бажаємо запастися терпінням - найтемніше буває перед світанком.
Неважко зауважити, що, захопивши українські території, рашисти задерикувато наклепали нових свят у свій календар. Цікаво, з яким виразом обличчя вони відзначатимуть їх після того, як ЗСУ звільнить міста та села, змучені фашистами XXI століття? Територій не буде, а свята залишаться...