![Два предателя из Мелитополя перекроили карту мира - какие земли под рфию "откусить" решили (фото, видео)](/images/news/2023/09/330731.jpg?1695411348)
Два віп-колаборанти з Мелітополя змагаються один перед одним - хто глибше підлизне Путіну, озвучуючи плани із захоплення світу після України.
Рогов і "совок"
Психічні захворювання загострюються на тлі емоційних стресів - це вам будь-який фахівець скаже. Не оминула чаша сия і головних, прости Господи, ньюсмейкерів Мелітополя - гауляйтера Запорізької області Є.Балицького і відомого пропагандиста Володимира Рогова, який начебто став депутатом "законодавчих зборів" окупованої частини регіону, а потім відповився від мандату.
Ці два персонажі розійшлися щодо ключового питання пропаганди - що ж усе таки робити з Україною після швидкої над нею перемоги.
Утім, про все по порядку.
Рогов спотворений інтелектом трохи менше, ніж негативно. Це і позначилося на його коментарях щодо виступу президента Зеленського на засіданні Генасамблеї ООН. Коментуючи його заяви щодо повернення контролю над своїми кордонами в межах 1991 року, запропонував... створити другу версію СРСР.
- Зеленський говорить про кордони 1991 року. Згоден, Україні настав час повернутися до тих кордонів, але тільки тоді, коли вона була у складі Радянського Союзу. З урахуванням нових реалій, федеральний округ у складі російської федерації цілком може з'явитися після звільнення всього пост-українського простору від влади нацистів.
Клоун товариш Рогов? Безсумнівно. Але якийсь нудний, стандартний. У Росії на цих угіддях ще з десяток оленів тупцює - причому смачніше та посміховитіше.
Царедворець Є.Балицький
А ось гауляйтер Є.Балицький, розвалившись на стільці затишної московської пропаганда-студії, як і годиться випещеному холою, розмірковував про долю світових держав. Причому припустився помилки, назвавши революцію 1017 року "більшовицьким переворотом". Якби за такі слова його не зірвали на дибу де-небудь на Луб'янці.
Ви знаєте, є події, які не пережартуєш. Спіч Є.Балицького - якраз одна з них.
Довгуватий текст - але ми наведемо його без купюр. Щоб дурість була помітнішою.
- Ми повернемо землі і народи, що живуть на землі, в рамках приблизно до 1917 року. Ось тоді російська імперія, коли похитнулася після більшовицького перевороту і пішла іншим шляхом розвитку, втратила дуже багато своїх підданих. Я зараз про землі не кажу, це само собою. Я розумію, що це і Варшава, і Гельсінкі, і Ревель, і Лієпая, і, само собою, Прибалтика вся. Це все наші землі, і наші люди там живуть. І те, що з них зараз зробили стадо безсловесне, тварюк тремтячих, то ми повинні це виправити. І поправимо ми це силою російської зброї. Ні в яку дипломатію я в даному випадку не вірю. Я вважаю, що ми можемо це повернути тільки силою російської зброї. Повернути своїх людей, своїх підданих, тоді російської імперії, зараз - російської федерації. І щоб увесь світ не перетворився на Содом і Гоморру, яка зараз твориться в Європі.
Може, саме розбіжності з приводу того, де ж має бути Україна після "перемоги" росії у війні, в СРСР чи в Російській імперії, і призвели до того, що Рогов відмовився від депутатського мандата. Так би мовити, помандатив - і стратив.
А може, справа зовсім в іншому. Утім, цим краще займатися профільним лікарям - бажано, психіатрам.
А вам просто пропонується оцінити моральну і моральну убогість тих, хто зараз рулить Мелітопольщиною.