![Мэр Мелитополя обратился к жителям города, стоя на «дороге жизни» - видео многих тронуло до слез (фото)](/images/news/2023/09/330763.jpg?1695462122)
Цими вихідними тимчасово окупованому Мелітополю виповниться 239 років.
У мирний час цю дату містяни неодмінно б святкували кілька днів гучними гуляннями з концертом у центрі міста, ярмарками, виставками, шашликами на центральній вулиці і в парку імені Горького, та численними святковими відкриттями нових об'єктів інфраструктури. Саме так останніми роками Мелітополь відзначав кожен свій День народження.
До слова, на історичному відео є й ті, хто вже переметнувся до ворога.
На жаль, але мирне життя мелітопольців вкрали російські "визволителі". Армія рф позбавила багатьох мелітопольців свого будинку, роботи, бізнесу. Непокірних рашисти катують і тримають у підвалах, решту силою примушують отримати російський паспорт і полюбити Путіна і рф. Тож другий рік поспіль мелітопольці не святкують День міста, а лише в соціальних мережах згадують, як гарно їм жилося в мирному місті до 24 лютого 2022 року, та вірять у швидке визволення Мелітополя. Цього року мер Іван Федоров звернувся до містян, стоячи на трасі Оріхівського шосе - усім уже відомій "дорозі життя" до рідного міста.
- Але знаєте, що змінилося за цей час? Біль перетворився на силу. І вона стала відправною точкою нашого руху вперед. Ще півтора року тому ця дорога займала не більше півтори години. А перші місяці повномасштабного вторгнення вона перетворилася на "дорогу життя" для багатьох сотень тисяч жителів тимчасово окупованих територій. Нині це шлях додому, який крок за кроком відвойовують наші героїчні військові. Часто ціною свого життя, - звернувся до містян Іван Федоров.
Міський голова подякував мелітопольцям, які, залишаючись в окупації, не втрачають віри та чекають на повернення України, які виїхали закордон і не пішли на співпрацю з ворогом. А також дякував містянам, які залишаються в Україні та об'єдналися навколо єдиної мети - повернутися додому і вже сьогодні будують план життя після деокупації в мирному Мелітополі. Відеозвернення мера стало буквально вірусним і розлетілося соцмережами. Багато хто в коментарях пише, що зворушений ним до сліз.