![Смех и грех - оккупанты сняли блокбастер на дороге жизни под Мелитополем (видео)](/images/news/2023/09/330785.jpg?1695468881)
Заради пропаганди убогим навіть не шкода вкотре засвітити позиції. Сюжет із прифронтового села вийшов максимально колоритним.
У головній ролі - рашистська журналістка в обмундируванні. Протягом усього відео білявка з промовистим прізвищем Соловйова повизгівает від вибухів і розмовляє з характерним придихом, ніби здає нормативи з бігу. Ще б пак, Соловйову доставили, як визнають окупанти, в одну з найгарячіших точок, село Кам'янське.
Окупанти пишуть, що, нібито, ЗСУ влаштували в селі справжні підземні міста, але вояки рф, мовляв, крок за кроком витісняють їх із позицій. Як завжди слова розходяться з ділом, коли інтерв'ю журналістці дає рашист із позивним "Азимут", що входить до складу загону "Крим".
За усталеною традицією, відсутність успіхів окупанти пояснюють "іноземними найманцями" на фронті:
- Поляки тут були. Вони в чорній формі були. Тобто повністю екіпіровані, підготовлені добре. Але ми їм теж спокійно жити не давали. Усе, що в них там було спалили, - браво починає Азимут.
Але вже на наступне запитання журналістки "ну, ви звідси прогнали поляків?", забарившись відповідає: "Ну, поки що ні"... Далі в кадрі засвічені позиції рашистів. І все заради того, щоб явити російським глядачам зомбі-каналів "чудо" техніки, міномет під назвою "василёк". Для створення відео, окупанти вивезли знаряддя і навіть постріляли в кадрі. За дивовижним збігом, якраз у момент зйомки від безпілотника надійшли координати цілі...
Журналістка відреагувала, як і належить: затулила вуха, поохотилася від роботи "волошки" й анонсувала повторний вогонь. Складно навіть уявити, на які емоції російських глядачів розраховані подібні сюжети. Тому що єдине, що можна відчути від перегляду пропагандистських відео, це - іспанський сором.