![Партизаны - самое страшное: оккупанты поделились реалиями Мелитополя](/images/news/2023/09/330870.jpg?1695564117)
Роблячи огляд життя у Мелітополі, рашисти зізналися, що через партизанів та патріотів жити на захопленій території їм страшно. А також саме цим виправдали пияцтво та наркозалежність своїх вояків.
Останнім часом публікації рашистів про Мелітополь пронизані депресією та песимізмом. У російській пресі вже не намагаються приховувати, що окупантам у Мелітополі не раді. Такою є ціна грошей, які змусили рашистів прийти на чужу землю зі зброєю.
Чергова публікація говорить про те, що Мелітополь, який, на їхню думку, знаходиться на відстані 30 (?!) км від лінії фронту, дуже небезпечний для рашистів.
За словами автора, сюди постійно привозять поранених вояків із передовою. На тих, кого змогли вилікувати, чекає огляд психолога. А цих спеціалістів зараз дикий дефіцит.
Один із психологів відрядження зізнався, що за день він оглядає 17-20 осіб, при нормі а чотири людини.
Але це дрібниці, порівняно з партизанами та патріотами (їх окупанти називають цинічно "ждунами").
Заїжджий психолог скаржиться, що йому доводиться виявляти патріотів на підприємствах міста. За його словами, їх дуже багато:
- Тихі до пори партизани вважаються найстрашнішим явищем. Ждуни - найбільш непередбачувані, і можуть зробити, що завгодно, - навіть отруїти їжу прихильникам російської влади, - говорить психолог.
Ще одна "біда" в окупантів, як з'ясувалося, з небажанням поліції реагувати на повідомлення про можливу диверсію. Мабуть, налякані життям, яке самі принесли до Мелітополя, окупанти та їхні поплічники, настільки дістали поліцаїв своїми повідомленнями, що на них більше не реагують.
Так, у публікації розповідається про сигнал про підозрілий автомобіль, на який поліцаї не зреагували, але після дзвінків "наверх", все ж таки приїхали, і знайшли в автомобілі аж 15 кг вибухової речовини.
Автор обурюється:
- Єдине, що залишається незрозумілим, - так це причина такої бездіяльності поліції у місті, де щоночі чути прильоти і явно не до жартів про закладені бомби, - пише автор.
Ну що тут сказати? У поліції і, щоправда, є в Мелітополі справи важливіші. Наприклад, знімати "блокбастери", що вражають уяви, бігати за наркоманами, яких самі кришують, "шити" кримінальні статті пенсионерам, або втихомирювати п'яних і бурхливих орків.
До речі, про пияки. Заїжджі в Мелітополь персоналії відчайдушно не розуміють, чому від усього того мороку, який приніс "російський світ" у наше місто, місцеві жителі ще не спилися за образом і подобою самих окупантів:
– На огляді у військових нерідко виявляється алкогольне чи наркотичне сп'яніння. Хтось спочатку йшов на передову за грошима на спиртне, деякі ж так відходять від побаченого. Дивно, як ще не спились цивільні? - запитує психолог, очевидно, так і не усвідомивши, яка прірва насправді лежить між росіянами та українцями.