![Гастролирующая чемпионка и "переобувшийся" тренер: в Мелитополе засветились очередные спортсмены-предатели (фото)](/images/news/2023/09/330872.jpeg?1695567176)
Навіть через півтора року окупації Мелітопольщини місцеві жителі продовжують дізнаватися про нових зрадників, які перейшли на бік ворога.
Ряди любителів "руського міра" поповнила спортсменка Софія Чуб-Швець. Дівчина навчається у фейковому університеті з гучною назвою МГУ, а також бере активну участь у спортивних змаганнях на території анексованого Криму, Росії або дружніх державі-агресору країн. Лише за вересень вона щонайменше двічі виступала під російським прапором.
У першій половині місяця Софія побувала в Узбекистані, де проходив чемпіонат світу з гирьового спорту. Юна зрадниця представляла окуповану частину Запорізької області у збірній команді росії. За результатами змагань спортсменка посіла перше місце.
А днями Софія побувала в Керчі, де брала участь у всеросійському турнірі "Кримський міст" з гирьового спорту. Любителька "руського міра" з Мелітополя стала чемпіонкою у своїй ваговій категорії.
Ще однією ганьбою для спортивної громадськості став президент клубу спортивних єдиноборств "Легіон", тренер збірної Запорізької області національної федерації таеквон-до ІТФ України Володимир Вагеник. На бік ворога тренер перейшов ще на початку повномасштабного вторгнення.
За окупантів Володимир Вагенік став "президентом" Федерації тхеквондо Запорізької області. Його колеги по тренерській роботі зазначають, що він завжди був проросійськи налаштованим. Днями зрадник засвітився в одному з пропагандистських роликів. Він провів для дітей відкрите тренування з тхеквондо на стадіоні "Спартак". Заняття відбулося з ініціативи окупаційного міністерства фізичної культури і спорту спільно з фейковим Департаментом культури, спорту та молоді.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot .