![В Мелитополе оккупанты готовятся ввести цензуру и начать мобилизацию](/images/news/2023/09/330873.jpg?1695566788)
В окупованому Мелітополі стає все небезпечніше. Після фейкових виборів окупанти готуються розпочати мобілізацію та запровадити військову цензуру.
Зокрема, зараз росіяни формують систему військового обліку призовників та військовозобов'язаних із жителів СОТ.
Окупанти створили так звані «федеральні комісаріати» на Херсонщині та Запорізькій областях. У про ЛНР і ДНР військкомати діють давно, забезпечуючи регулярне надходження гарматного м'яса на фронт. Повідомляється, що за останній місяць не менше 300 жителів донецька були примусово мобілізовані та кинуті до зони бойових дій.
У Мелітополі, в пропагандистських телеграм-каналах російські окупаційні адміністрації регулярно розміщують оголошення з вимогами до місцевого населення призовного віку та військовозобов'язаним надати особисті дані та копії документів, що засвідчують особу з подальшою постановкою на «тимчасовий облік» у новостворених «військових комісаріатах».
Також місцевим жителям регулярно надходять повістки з вимогами з'явитися до місцевого органу РОА для постановки на військовий облік.
Крім того, дані збирають опосередковано через численні адмінцентри, старших будинків, військово-облікові столи.
Крім того, стало відомо, що з сьогоднішнього дня на Донеччині ватажок бойовиків Пушилін запровадив військову цензуру. Поширюється вона на поштові відправлення, повідомлення в Інтернеті та телефонні розмови. На території "ДНР" також запроваджено комендантську годину з 23:00 до 04:00 у будні, заборонено проведення неузгоджених зборів, мітингів, ходів та інших масових заходів.
Очікується, що вже найближчим часом псевдогубернатор Є.Баліцький, який отримав абсолютні повноваження після псевдовиборів, наслідуватиме свого колеги. Розпорядження про посилення режиму спускаються в захоплені регіони з Москви і майже завжди аналогічні.