![Спрос превышает предложение - в Мелитополе процветает черный рынок медикаментов](/images/news/2023/09/330926.jpg?1695633863)
Після окупації Мелітополя виникла велика проблема з медикаментами. Постачання з України рашисти перекрили, а самі не в змозі забезпечити ліками всіх нужденних.
Причин тому кілька - і санкції, які накладені світовими виробниками на країну-агресор, і порушення логістики, і, найголовніше, першочергове забезпечення препаратами поранених окупантів.
Саме до госпіталів і лікарень, де також надають допомогу рашистам, першочергово спрямовуються ліки.
Потреби ж цивільних пацієнтів задовольняються за залишковим принципом.
Тому в Мелітополі процвітає торгівля медикаментами на чорному ринку. Місцеві пабліки рясніють оголошеннями про купівлю препаратів з рук.
Люди намагаються використовувати всі можливі способи, щоб допомогти своїм близьким, які страждають на різні захворювання.
Про те, до чого може призвести купівля ліків невідомого походження, що зберігалися в незрозумілих умовах, думається, пояснювати не треба.
Зате рашисти у своїх пабліках хваляться великою кількістю відкритих ними аптек і соціальними цінами. Клепають нескінченні сюжети окупанти для створення картинки "щасливого мирного життя". Щоправда існує вона лише в телевізорі та їхній уяві. Щодо справжнього стану справ, то він мелітопольцям добре відомий.