![Оккупанты все активнее селятся в жилых кварталах Бердянска](/images/news/2023/09/331071.jpeg?1695760913)
Намагаючись сховатись за населенням військові ворога активно селяться по найближчим селам, а також вже і у самому Бердянську.
Про це повідомляє Бердянськ Сьогодні.
Останнім часом у Бердянську велика кількість російських військових, про це нам розповідають самі бердянці. Вони не тільки патрулюють вулиці, але й гуляють містом, відвідують кафе, товчуться у маркетах.
«В городе полно военных, все ходят группами по 4-5 человек, наверное боятся ходить по одному».
«несколько машин видела небольших военных прямо в маскировочной сетке ездят по городу. Группа военных заходила в Капкан (он, кстати, открылся недавно, русские похоже его любят). Да и в другие кафе они часто ходят. На остановках их часто можно встретить и на рынке».
По місту їздить тентований Урал з якого виглядає ствол гармати. З далечку здається, що мт12, а може і взагалі васильок. Мабуть будут відпрацьовувати вогонь з щільної забудови, - повідомляють бердянці.
Подібна ситуація зараз у більшості окупованих міст Запорізької області. Рашисти, побоюючись прильотів, перемістились у міську забудову та ховаються за місцевими.
Цю інформацію підтверджує і Генштаб. За останніми його повідомленнями в населеному пункті Нове, поблизу Токмака, російські війська взагалі використовують приватні подвір’я де проживають цивільні люди, як вогневі позиції для розміщення військової техніки та особового складу. У самому Токмаку окупанти заселяються, як у будинки в приватному секторі, так і в квартири в багатоповерхівках. Вільне жило для ворога допомогають шукати колаборанти, - повідомляють мешканці сусіднього міста.