![Юный художник из Бердянска подарил министру внутренних дел картину с украинским контрнаступлением (фото)](/images/news/2023/10/331440.png?1696152862)
Від початку війни юний художник продає свої роботи і передає гроші на потреби ЗСУ. Він уже зібрав для військових десятки тисяч гривень і отримав нагороду від президента.
Під час презентації короткометражних фільмів про штурмові бригади «Гвардії наступу» Ігор Клименко зустрівся з 12-річним художником, який виїхав із захопленого Бердянська Максимом Бровченком, який творить під псевдонімом Космо-Макс.
У холі кінотеатру «Жовтень» була представлена частина картин юного митця. Художник намалював картину і для міністра внутрішніх справ, зобразивши на ній переможний контрнаступ.
- Я хочу вручити вам цю картину, як символ нашого священного контрнаступу. По центру зображена мотанка, яка символізує оберіг та перемогу України над ворогом, – сказав Максим Бровченко.
Хлопець, попри розлад аутичного спектра, збирає десятки тисяч гривень для української армії, продаючи власні картини. Разом із мамою Максим евакуювався з окупованого Бердянська на початку повномасштабного російського вторгнення на підконтрольну Україні територію, де продовжує творити та допомагати ЗСУ.