![Чебурашка впереди планеты всей - оккупанты снова поиздевались над психикой детей в Мелитополе](/images/news/2023/10/331459.jpg?1696163677)
Чергове мракобісне свято продовжує гриміти відлунням маразму. Рашисти презентували виставку дитячих малюнків на честь дня "возз'єднання" з росією.
Під удар потрапили діти із Костянтинівської школи мистецтв. Їх змусили малювати "російський світ".
Добірка малюнків вийшла для будь-якого рашистського сюжету. Тут і уривок із вірша з фільму "Брат" про величезну країну та колосок, багато рашистких прапорів, ведмідь, і, звичайно ж, скріпний Чебурашка.
Що знайшло на убогих, що вони буквально рушили на цьому міфічному звірятку, незрозуміло.
У Мелітополі вони змушують його малювати на стінах будівель, продають по оверпрайсу, передають на фронт своїм воякам . Загалом, він у кожній бочці-затичка.
Просто цікаво, чому Чебурашка? Якщо запитати будь-якого підлітка, і тим більше, дитину, яка проживає на підконтрольній Україні території, не факт, що вона згадає цього персонажа, або просто знає, що це герой радянського мультика. У радянські роки для дітей були культовими розповіді про дідуся Леніна. У "російському світі" опустилися до чебурашки... Хоча, про які ідеали говорити з представниками нації, яка напала на незалежну державу, і через півтора роки жорсткої війни, відзначає день "возз'єднання"?
Нагадаємо, днями стало відомо, що на честь цинічного шоу окупанти змушують мелітопольців вивішувати на балконах триколори. Містяни вважають за краще залишити будинок, ніж зганьбитися з рашистською ганчіркою.