![В публичных местах Запорожья запретили слушать русскую музыку](/images/news/2023/10/331485.jpeg?1696195510)
У Запоріжжі депутати підтримали мораторій на використання в публічних місцях російськомовного культурного продукту.
Сталося це під час другої частини двадцятої сесії міської ради восьмого скликання, що відбулася 29 вересня.
Із проханням підтримати мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Запоріжжя звернулася до депутатів Галина Гончаренко, депутатка Запорізької міської ради:
"Незрілі уми, так би мовити, ще використовують у громадських місцях російські пісні, естраду, що дуже часто викликає обурення, бійки, залучення поліції. Якщо в нас ще залишилися адепти Лепса, Баскова чи Кіркорова, вони можуть насолоджуватися їхньою роботою десь удома, краще на самотності", - зазначила чиновниця.
Так, мораторій підтримали 44 із 45 зареєстрованих депутатів.
Раніше ми писали, що в Запоріжжі заборонено відвідувати Хортицю.