![Рашисты командировали фейковых чиновников снять в Мелитополе ролик о сомнительных прививках (фото)](/images/news/2023/10/332394.jpg?1697110354)
Окупанти розпочали в Мелітополі вакцинацію від грипу, і завезли 80 тисяч вакцин російського виробництва. Щоправда, ніхто крім чиновників від окупаційної влади рекламувати сумнівні вакцини чомусь не хоче...
Окупанти зняли черговий сюжет про важливість вакцинації напередодні сезону грипу. М'яко стелять, та, як завжди в "русском мире", жорстко спати... За словами авторки сюжету, щоб захиститися від вірусу, жителі регіону зараз активно вакцинуються. Але наразі щеплення зробили лише співробітники фейкового міністерства охорони здоров'я Запорізької області. Вони ж щедро роздали інтерв'ю "журналістам", всіляко підкреслюючи важливість вакцинації.
Тут два варіанти. Або рашисти вирішили, що слова фейкових чиновників - це гідна реклама російських вакцин. Або інших авторитетних осіб, відомих мелітопольцям, у них просто немає. Про важливість вакцин у сюжеті говорили співробітники горезвісного міністерства такий собі Олександр Багдасаров, Андрій Песенко і В'ячеслав Філатов.
До реклами вакцини рашисти залучили навіть більшого чиновника - фейкового заступника голови уряду Запорізької області із соціального розвитку Олексія Лисова, який нещодавно відзначився висловлюванням про витіснення української мови в окупованих школах.
Робити щеплення від грипу мелітопольців рашисти вирішили двома вакцинами "ультрикс квадрі" та "совігрип". Відгуки в мережі на ці дві вакцини - досить неоднозначні.
Нагадаємо, рік тому, рашисти вже ставили експерименти над жителями окупованого міста за допомогою назального щеплення російського виробництва від ковіду. При цьому, ті щеплення, які дійсно необхідні, в окупації, на жаль, отримати зовсім непросто.