![Оккупанты в Мелитополе наживаются на владельцах земли - схема примитивна, но работает](/images/news/2023/11/334722.jpg?1699513740)
Незважаючи на свавілля і терор у Мелітополі, буквально щодня, якщо не щогодини в мережі з'являються скарги мелітопольців на окупаційну владу. Свавілля коїться в школах, лікарнях, а тепер ще розкрилися незрозумілі схеми у виплаті грошей пайовикам.
Почнемо з того, що окупанти в принципі стали платити цього року пайовикам менше, ніж у попередньому, або й зовсім не заплатили. Тут усе просто - фейкові вибори пройшли, а з ними автоматично забулися й обіцянки солодкого життя в гіркому "русском мире". Тепер власники паїв не можуть розібратися, за яким курсом їм платять за землю. У підсумку виплата на руки сильно різниться, і, очікувано, не на користь пайовиків. Ціла дискусія розгорнулася в міських пабліках:
- Допоможіть розсудити питання щодо паю. За договором при Україні отримувала 10000, мені видали 15000 рублями, коли курс у банку по мелітопольській і запорізькій області 2,43 рубля, вони ведуть розрахунок за курсом 1,25 руб. Хто правий? І що робити якщо правда на моєму боці? - пише жінка.
У коментарях їй відповіли, що оцінка паю залежить від місця розташування землі. Це логічно, але тільки до справи стосунку не має. А ось ігри з курсом рубля, викликають у пайовиків масу питань:
- Я знаю що залежить від землі і де вона знаходиться, мені пояснюють іншим, що за курсом 1,25! Чую так і отримують, приблизно в рублях, у 2 рази більше, ніж у гривнях. Уявляю скільки вони людей обдурили, - об'єктивно обурена жінка.
Насправді, на скільки обдурили окупанти та їхні поплічники, і не тільки пайовиків, уявити просто неможливо...