![Оккупанты ставят над мелитопольцами смертельные эксперименты - откровенное признание медика](/images/news/2023/11/334753.jpeg?1699531246)
Рашисти використовують мелітопольців, як експериментальних кроликів. Медикам, які відмовляються від щеплень, погрожують санкціями. Від щеплень - здає здоров'я. Замкнуте коло...
Наприкінці жовтня в Мелітополі з'явилися сумні новини. Від нав'язаних рашистами щеплень від грипу, у місті померли, як мінімум, четверо людей. Напередодні, ці щеплення старанно нав'язували, начебто власним прикладом, співробітники фейкового міністерства охорони здоров'я. Ну, і нова напасть не змусила на себе чекати.
У тому ж жовтні в Мелітополі почалася епідемія коронавірусу. Особливо багато хворих було зафіксовано після мракобісних заходів на честь 80-річної річниці визволення Мелітополя. Слідом пішла реклама вакцин від ковіду російського виробництва у вигляді крапель. Оскільки охочих стати жертвами російських вакцин особливо не знайшлося, окупанти змусили робити щеплення медиків. Ось, що розповідає медпрацівник з окупованого Мелітополя:
- Сказали, якщо не зробимо щеплення - будуть "санкції". Я зробила, але через тиждень мій стан погіршився. Почали гноїтися ясна і набрякли губи. Я пролікувалася антибіотиками, проте після закінчення курсу відразу пішов набряк на очі. Якою заразою нас труять? - пише жінка.
Особливо примітно, що вона дзвонила родичам у рф, і з подивом дізналася, що там ніхто не змушує людей робити щеплення людей вакциною від ковіду у вигляді крапель. Виходить, що рашисти реально випробовують на мелітопльцях незрозумілі препарати? Дуже зручно, враховуючи, що методів впливу в окупантів у Мелітополі хоч відбавляй...