![В Мелитополе оккупанты оставили без отопления одну из самых крупных школ (видео)](/images/news/2023/11/335068.jpg?1699871237)
Холоди, як це часто буває у безруких керівників, настали раптово. Через відсутність опалення, окупанти зупинили в Мелітополі навчальний процес.
Г.Данильченко, яка повернулася з мечем із Московії, різко потрапила в сувору реальність результатів свого "правління" - Мелітополь перетворився на сміттєзвалище, тут відключають світло, а ЗОШ № 8 залишилася без опалення. Пенсіонерці довелося швидко ввімкнутися і навіть узяти ситуацію під особистий контроль. Ні, сміття та інші біди, це для боліт не біда, а реалії. А ось за зірваний навчальний процес, можна і по шапці отримати - пропаганда сама себе не розкаже...
У рашистських пабліках повідомляють, що опалення в школу не подали через "проблеми в підрядної організації з постачанням обладнання". У підсумку понеділок для учнів довелося зробити вихідним для школярів. Що ж, такого в Мелітополі ще не було...
Стежимо за розвитком ситуації, що називається, коли півень смажений клюне. Цікаво, як підрядна організація розв'яже проблеми з постачанням обладнання за один день, або на скільки за фактом триватиме "вихідний" для учнів ЗОШ №8...