![43-летней переселенке из Мелитополя срочно нужна помощь (фото)](/images/news/2023/11/335160.jpg?1699955353)
Сергєєва Олена з Мелітополя потребує дорогої операції на хребті. Для сім'ї вартість операції непідйомна.
43-річній переселенці з Мелітополя Сергєєвій Олені терміново потрібна операція. Її вартість понад 300 тисяч гривень, для звичайної мелітопольської сім'ї ця сума непосильна. У зв'язку з повномасштабною агресією Росії сім'я була змушена перебратися на підконтрольну Україні територію до Києва. Жінка звертається по допомогу до небайдужих мелітопольців. У такі короткі терміни зібрати необхідну суму самотужки в неї немає можливості.
- Мене, на жаль, наздогнало те, чого я завжди боялася, - пише Олена. Коли стикаєшся з бідою, часто не знаєш куди бігти, що робити і з чого почати!? Моє прохання про допомогу - у квітні місяці цього року мені зробили чергову операцію на хребті, як виявилося, м'яко кажучи "невдало". Результат - я не можу далі повноцінно жити. З кожним днем, як показали останні результати обстеження, мій стан погіршується! Медикаментозно це не лікується. На сьогоднішній день мені можуть допомогти в клініці нейрохірурга-онколога Шкіряка А.А. в Києві. Сума, яку мені потрібно зібрати, для мене непідйомна, але я вірю і знаю, що все вийде! Зупинитися для мене зараз - це здатися без бою. Буду вдячна за будь-який внесок!
Реквізити для допомоги: Сергєєва Олена Вікторівна 5457082505561733 Сергєєв Єгор Олексійович (син) 5375411417812158
Нагадаємо, вони впроваджені в російські війська: полковник запасу ЗСУ розповів про партизанів у Мелітополі.