![В селе под Мелитополем рашисты устраивают облавы - обыскивают авто и заставляют заполнять анкеты](/images/news/2023/11/335226.jpg?1700032158)
Рашисти не втомлюються тероризувати жителів окупованого Мелітополя та району. Після чергової "бавовни" по лігву офіцерів ФСБ і росгвардії 11 листопада вони традиційно посилили перевірки та влаштовують облави.
Нагадаємо, реалізували диверсію проти ворога представники місцевого руху опору, яких тепер і шукають рашисти в довколишніх селах. У захопленому росіянами приміщенні "Нової пошти" №1, розташованому на вулиці Дмитра Донцова, прогримів вибух. У цій будівлі російські загарбники розмістили свій штаб. Атаку партизани здійснили під час засідання окупантів - офіцерів ФСБ і росгвардії. І рашисти зазнали серйозних втрат.
Після події жителі села Семенівка повідомляють, що в населеному пункті проводять обшуки, оглядають автомобілі та змушують заповнювати анкети, в яких потрібно вказати всю інформацію про сім'ю. Подібна ситуація і в селах Бердянського району. Так, мешканці села Азовське повідомляють, що котрий день містом та околицями гасають, наче потерпілі, окупанти в пошуках зухвалого місцевого мешканця, який напав на фсбешників.
- З чуток отоварив він їх знатно, а то й узагалі, прибив, як тарганів, - розповідають очевидці. Судячи з істерії, носяться поки що безуспішно, адже місцеві не поспішають допомагати окупантам.
Самі ж рашисти обшуки називають "заходами з перевірки умов зберігання та наявності дозвільних документів на зброю" за місцем проживання власників. І повідомляють, що відвідали понад 240 домоволодінь.