![В Мелитопольском районе умер депутат-коллаборант - директор Акимовского лицея](/images/news/2023/11/335252.jpg?1700065003)
На жаль, далеко не всім жителям Мелітопольщини вдалося зберегти репутацію після повномасштабного вторгнення Росії.
Сьогодні на 57 році життя помер директор Якимівського професійного ліцею, фейкового депутат Якимівської окружної Ради Олександр Олександрович Сажнев.
За України Сажнєв працював трактористом, але після окупації регіону швидко піднявся кар'єрними сходами і став директором ліцею. Новоспечений педагог після захоплення навчальних закладів рашистами добровільно пішов працювати на окупантів. Тим самим перекреслив своїм вчинком багаторічні людські стосунки, адже на очах перевзувся та відстоював чужі, ворожі інтереси вбивць і мародерів. Сажнєв був обраний депутатом Якимівського відділення русофілів. Як і належить зраднику, був внесений до бази "Миротворець".Останнім часом Сажнєв дуже сильно зловживав алкоголем.
- Раніше я б написав співчуття родині, а зараз щирі привітання родині із самоліквідованим зрадником. Щастя і здоров'я. Хороша новина, мінус один пособник мразів, - написав у своєму телеграм український офіцер і блогер родом з Якимівки Анатолій Штефан "Штірліц".