![Вышел из дома и не вернулся: после обысков в селе под Мелитополем без вести пропал мужчина (фото)](/images/news/2023/11/335264.jpg?1700048596)
Учора жителі Семенівки Мелітопольського району повідомляли про те, що в населеному пункті військові рф проводять обшуки по домівках.
В окупованому Мелітополі та районі рашисти помітно нервують і посилюють терор. Так, учора орки кошмарили жителів села Семенівка. Місцевих поголовно змушували демонструвати вміст сумок, перевіряли телефони, автомобілі, документи і навіть кишені. Окрім цього кожного змушували заповнювати анкету родинних зв'язків.
Масові перевірки та облави окупанти влаштували після "прильоту" і підриву співробітників росгвардії та ФСБ 11 листопада в лігві окупантів у колишньому відділенні Нової пошти в нижній частині міста. Перевіряли наявність рашистського паспорта і багатьох відвозили в невідомому напрямку.
Так стало відомо, що додому не повернувся 44-річний житель Семенівки Петлюк Олег Миколайович. Чоловік просто вийшов з дому і зник. З великою ймовірністю, в результаті вчорашнього шмону його загребли на "профілактичну бесіду" рашисти.