![В оккупированном Мелитополе орудует маньяк? - в городе жестоко убили двух девушек (фото)](/images/news/2023/11/335316.jpg?1700121160)
Окупований Мелітополь жахнула серія жорстоких убивств. За словами місцевих жителів, жертвами маніяка стали дві 14-річні дівчини.
Схожі вбивства жінок у Мелітополі змусили жителів окупованого міста побоюватися, що в їхньому місті з'явився маніяк. У соцмережах мелітопольці повідомляють, що жертвами вбивці стали дві школярки на Новому Мелітополі. Одну з них знайшли з перерізаним горлом у підвалі в районі магазину "Софія", іншу під мостом у районі автостанції. Обидві дівчини були жорстоко зґвалтовані.
Окупаційна поліція традиційно зберігає мовчання і не коментує те, що відбувається, а серійний маніяк тримає в страху весь Мелітополь, люди бояться виходити на вулицю. Мелітопольці обурені тим, що в місті відбуваються такі страшні речі, а в новинах вони читають про "новий мирний день". І припускають, що вбивця це черговий кримінальник із російських військових, яких удосталь завезли в окупований Мелітополь.
- Я дивуюся, замість того, щоб дати офіційну інформацію, вони пишуть, що сьогодні прекрасний осінній день.
- Я чула під мостом дівчинку зґвалтували і вбили, а вчора на новому дівчинці горло перерізали.
- Як завжди, не хочуть паніку наганяти, і не виставляти російських військових у негативному світлі. Але в місті дуже багато приїжджих із різних регіонів.
- Якби новинні пабліки сповіщали таку настільки важливу інформацію, то не було б таких перекручених чуток.
Російські окупанти не гребують чинити хаос і військові злочини на тимчасово окупованих територіях. Раніше мешканець Маріуполя розповів, що кадирівці відкрито зґвалтували і вбили дівчинку в одному з маріупольських хостелів. Вони практично щодня стріляють з вогнепальної зброї і кидаються в людей ножами. Крім цього, в окупованому місті щодня трапляються смертельні ДТП. Адже кадирівці нехтують правилами дорожнього руху й узагалі кажуть, що "в місті законів немає".