![В Мелитополе пьяный водитель сбил велосипедистку насмерть - горожане предсказали ход расследования (фото)](/images/news/2023/11/335337.jpg?1700129728)
Днями в окупованому Мелітополі сталася трагедія. Загинула жінка. Мелітопольці в мережі розгорнули цілу дискусію з приводу подальшої долі водія.
Нагадаємо, подія трапилася ввечері в понеділок на вул. Олександра Невського. За словами свідків, водій, який влаштував ДТП, був за кермом Porsche Cayenne синього кольору. У підсумку велосипедистка померла на місці. За інформацією рашистських інтернет-ресурсів, водій був п'яний і без водійського посвідчення.
У мережі розгорнулася ціла дискусія з приводу подальшої долі винуватця аварії. Так, жителі Мелітополя пишуть, що місто буквально втикане камерами (доступ до яких мають тільки правоохоронці, але це не заважає певним водіям гасати по дорогах із немислимою швидкістю, та ще й, будучи не тверезими. Городяни пишуть, що порушує на дорогах повсюдно навіть військова поліція:
- Ви навіть не уявляєте, як накипіло щодо "Шумахерів", яким плювати на пішоходів. Щоразу переходиш дорогу в страху за своє життя. Про що говорити, якщо навіть ВАІ порушують і плювати їм на пішоходів, - обурюються мелітопольці.
Інші проводять аналогії з Москвою, наголошуючи, що впевненості в тому, що водія посадять, немає:
- А якщо це син якоїсь шишки? Це ж не США чи Європа. Хоч би не довелося сім'ї жінки ще оплачувати за його машину... Або ви не знаєте, як у Москві син шишки збив людей на зупинці, його дістають під наркотою. А потім: це не він, це водій, то це, то то то, і потім тиша, - пише житель міста.
Цю думку в мережі мелітопольці жваво підтримали. На жаль, реалії, в яких доводиться виживати в окупації, говорять самі за себе...