![В Бердянске рашисты продолжают устраивать тотальные проверки местных жителей](/images/news/2023/11/335338.png?1700130061)
Бердянці повідомляють, що тотальні перевірки продовжуються у всіх мікрорайонах. Також окупанти постійно перевіряють громадський транспорт. Обшукують усіх, не дивлячись на стать та вік. Дивляться сумки та телефони.
Водночас у місті незвично велика кількість рашистських військових. До того ж різних. Є і росгвардія, і тільки мобілізовані. Останніх відрізняє крива форма, перелякані очі та дезорієнтація, пише телеграм-канал "Бердянськ Сьогодні".
- Місто повне військових, усяких різних. Багато таких, що схожі на свіжомобілізованих, немиті-неголені, перелякані якісь, групками ходять, навпочіпки сидять на ринку під кіосками і жеруть пиріжки. з якимись великими рюкзаками. Взагалі багато людей зі зброєю, навіть у цивільному йде людина, а на стегні кобура з пістолетом, - пишуть бердянці.
Продовжуються обшуки і по селах:
- Увірвалось 8 чоловік на подвір'я, грубим тоном та наказом "вєлєлі вийти" всім з дому з паспортами. Всюди ходили та заглядали скрізь, як в турбіну літака. Сфоткали паспорти (укр), аусвайса нема (черга була на кінець січня). Дід сказав, що йому вже нічого боятись, а я всю ніч не спала, серце болить.
Окупанти звертають увагу на соцмережі, контакти, дзвінки, наявність українських банківських додатків та навіть кому ви перераховували кошти у них.
- Вже не раз бачу збір для наших захисників, і дуже хочу допомогти, допомогав і не раз, але знайте, що орки, під час "шмону" телефону, перевіряють усе, навіть транзакції Приват24, і якщо вони бачать перелік коштів на підконтрольну територію, то через це будуть дуже тяжкі наслідки. В Бердянську дуже багато бажаючих віддати все, за для перемоги, але це дуже небезпечно... Сподіваюся, я відобразив думку містян.
Будь ласка, дотримуйтесь правил безпеки! Слідкуйте, щоб у ваших телефонах не було зайвої інформації.
Читайте також: Росіяни зруйнували історичні будівлі синагоги та єврейської школи в Запорізькій області