!["Они щедрые": в оккупированном Мелитополе девушка бросила парня и вышла замуж за дагестанца](/images/news/2023/11/335361.jpg?1700139529)
Поки тисячі мелітопольців сплять у нелюдських умовах по коліно у воді в окопах, зазнають поранень і щодня проливають кров, щоб визволити нашу землю від рашистської нечисті, деякі безпринципні особини примудряються закохатися у рашистів і навіть будувати з ними сім'ї.
Адекватна людина навряд чи зможе колись зрозуміти, чим же так приваблюють мелітопольських дівчат вояки "армії вбивць і мародерів". Але факт залишається фактом - дівчатам легкої поведінки в Мелітополі подобаються окупанти. Місцеві жителі кажуть, що легковажним дамам дуже подобаються росіяни, бо вони щедрі з ними. Причому це не тільки жінки легкої поведінки, а й дами невисокого інтелектуального розвитку.
Однією з них стала 19-річна мешканка Мелітополя Анастасія Волчанова, яка вийшла заміж за окупанта, який приїхав з Дагестану воювати з українським народом. Пропагандисти навіть зняли сюжет про цю лавсторі. Інша дівчина з Мелітополя також покинула українського бійця і вийшла заміж за дагестанця - пара повінчалася і вже навіть чекає на двійню.
- Ми з Сергієм служимо в одній бригаді. Він із Мелітополя. Щойно почалася повномасштабна, пішов на фронт добровольцем. Бо розумів, просто сидіти в окупації, склавши руки, і чекати дива, що рашисти самі собою зникнуть, - це щонайменше тупо, - розповів друг хлопця.
За його словами, Сергій сам перебрався до Запоріжжя, а пізніше, коли з'явилася можливість, забрав і свою дівчину Алінку. Але там вона жити не змогла, бо місто постійно було під вогнем окупантів. Тож Сергій винайняв дівчині квартиру на Тернопільщині. І перевіз її туди.
- Поки служив, навіть не знав, що кохання всього його життя (принаймні, він так казав раніше) не витримає й 2-х місяців. Та "мадам" віддала ключі господині й повернулася до Мелітополя. А там закрутила роман із дагестанцем. Повінчалася з ним. Чекають двійню... Звісно, для Сергія це було справжнім шоком. Чесно кажу, я боявся, що він застрелиться. Зараз його нібито й попустило, а я ніяк не зрозумію: що вам, жінкам, треба? А як у Другу світову жінки чекали чоловіків роками? Від нестачі сексу не померла жодна. А ви... Соромно мені за вас. тішить те, що не всі такі, як та Алінка, - підсумував друг покинутого хлопця.
Раніше ми писали про те, як у Мелітополі написи в під'їзді зробили "знаменитою" дівчину, яка зустрічається з російським військовим і збирається за нього заміж.