![В Запорожье провели в последний путь спасателей, которые погибли во время несения службы](/images/news/2023/11/335458.jpeg?1700238429)
15 листопада,російські військові нанесли три ракетних удари по цивільній інфраструктурі Комишуваської об’єднаної територіальної громади Запорізького району, внаслідок чого загинули двоє рятувальників.
Це 31-річний Віталій Накаряков і 34-річний Сергій Дорогокупля – вогнеборці, які ліквідовували наслідки обстрілу у Запорізькому районі, коли ворожа ракета росіян обірвала їхні молоді життя назавжди...
17 листопада крім родин, друзів та колег сотні людей прийшли віддати шану героям, які до останнього виконували свій службовий обов’язок і залишилися вірними йому назавжди.
Вічна пам’ять. Глибокі і щирі співчуття родинам загиблих.