![Петиция о разделении тревог для Запорожья и Запорожской области набрала необходимое количество подписей](/images/news/2023/11/335626.jpeg?1700436844)
Запоріжці зібрали необхідну кількість підписів для розгляду в міськради петиції про розділення сигналів повітряної тривоги для Запоріжжя та Запорізької області.
Відповідну петицію зареєстрували на сайті електронних петицій м.Запоріжжя.
Авторка петиції пише, що часті повітряні тривоги “паралізують” життєдіяльність міста.
“При цьому є розуміння, що неприпустимо створювати петиції і закликати “не вмикайте тривогу в Запоріжжі, коли небезпека стосується тільки Оріхова”!”,- зазначає авторка.
У петиції просять створити Тимчасову комісію із залученням відповідних профільних фахівців на базі депутатського корпусу Запорізької міської ради для того, щоб опрацювати питання.
Петицію підписали 765 запоріжців. Тепер у міськраді її розглянуть депутати.
Раніше ми писали, окупанти вивозять українську пшеницю з Бердянська, – Генштаб ЗСУ.