![На ВОТ Запорожской области осуждена коллаборантка за организацию псевдовыборов](/images/news/2023/11/335716.jpeg?1700518457)
На початку повномасштабного вторгнення мешканка селища Розівка добровільно приєдналася до органів окупаційної адміністрації в Запорізькій області.
Зрадниця неодноразово брала участь у мітингах окупаційної влади та закликала співгромадян підтримати приєднання селища до складу «донецької народної республіки». Також жінка активно сприяла росіянам у проведені псевдореферендуму, організованого задля незаконної зміни меж території та державного кордону України.
За колабораційну діяльність їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах і в органах державної влади строком на 15 років.
Щоб зібрати потрібну кількість голосів, її супроводжували озброєні загарбники, які погрожували людям автоматами у разі відмови брати участь у фейковому плебісциті.
За співпрацю з окупантами їхня поплічниця отримала 5 тисяч доларів як
одноразову грошову винагороду.