![Энергодаровец открыл в Запорожье социальную столовую с украинской кухней](/images/news/2023/11/335799.jpeg?1700608355)
До повномасштабного вторгнення Володимир Сірко працював керівником будкомпанії в Енергодарі. Та через війну втратив все і виїхав з рідного міста.
Про це пише телеграм-канал «Енергодар про важливе».
Спочатку мешкав на Прикарпатті, а згодом переїхав до Запоріжжя, щоб бути ближче до рідного дому. Там з однодумцями, які теж є переселенцями, відкрив їдальню. Оскільки вона виявилася досить популярною для відвідувачів, нині туди шукають ще одного кухаря.
Заклад харчування надає послуги кейтерингу, а також готує благодійні обіди для нужденних. Не забувають там і про військових. Володимир налагодив співпрацю з німецькою лікарнею, яка у підсумку передала для медзакладів Запоріжжя допомоги на понад 25 000 євро, зокрема продукти харчування, теплу білизну для військових тощо.