Станом на ранок 23 листопада без електропостачання залишаються 26 тис абонентів у 65 населених пунктах Запорізької області (без урахування споживачів на ТОТ).
Як повідомляє “Запоріжжяобленерго”, станом на ранок 23 листопада без електропостачання залишаються 26 тисяч абонентів у 65 населених пунктах Запорізької області (без урахування споживачів на ТОТ).
У Запоріжжі енергетики усунули технологічні порушення, які призвели до знеструмлення 4,8 тис споживачів. На Вільнянщині полагодили пошкодження електрообладнання і заживили 41 абонента.
Вночі у Запорізькому районі внаслідок ДТП пошкодило електроопору. Це призвело до перебоїв з електропостачанням у трьох населених пунктах. Знеструмило 659 споживачів. За резервною схемою заживили 613 осель.
Роботи з відновлення електропостачання тривають.
Читайте також: на Запорізькому напрямку дрон атакував російських "журналістів" - один загинув.