![До конца года половина школ Запорожья будет оборудовано укрытиями - и.о. мэра (фото)](/images/news/2023/12/336684.jpg?1701514430)
До кінця року найпростіші укриття функціонуватимуть у половині міських шкіл та дитсадків.
Як повідомляє в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти – одна із найпріоритетніших завдань міської влади. Саме це є запорукою того, що школярі нарешті матимуть можливість приступити до змішаної форми навчання.
Загалом у 2023 році у міських закладах освіти відремонтовано 12 укриттів, у 29-ти роботи тривають.
Також визначено план ремонту ще у 20-ти укриттях, сім із яких мають бути приведені до ладу цього року.
- Роботи виконуються як за кошти міста, так і за рахунок державної субвенції. Також залучаємо до цього процесу міжнародні організації, – каже Анатолій Куртєв.
Читайте також: за добу окупанти майже сотню разів обстріляли Запорізьку область.