![В Мелитополе оккупанты заставили заговорить серого кардинала - не помогла даже шпаргалка](/images/news/2023/12/336840.jpg?1701682077)
Опозоритися на всю Іванівську, як школяра на лінійці, окупанти змусили зрадника з найвищих ешелонів "влади". Мелітопольці повинні знати своїх "героїв"...
Публічну особистість спробували зробити з, відверто кажучи, недорікуватого депутата від опоблоку за України, а тепер секретаря фейкової міськради, Сергія Золотарьова. Мелітопольці про цього персонажа знають більше за справами, ніж за словами. І це не той випадок, коли за справами хорошими. В окупаційній владі Сергій Золотарьов має величезні повноваження, і фактично є сірим кардиналом.
Поки пенсіонерка Данильченко працює ротом на камеру і змінює білі вбрання, Золотарьов робить все інше. Наприклад, розподіляє гуманітарку, контролює ЖКГ, опікується ринками, лагодить дахи і постачає продукти в школи. Судячи з того, як в окупації вирішуються перелічені питання, як працює Золотарьов, здогадатися нескладно. Хоча, якщо говорити не про благо городян, а про заробітки гауляйтерів, то працює він на совість.
Але раптово колаборанта вирішили зганьбити, давши йому завдання прочитати оду невідомому солдату - відпрацювати, так би мовити, надані "русским миром" можливості натурою. Сергій Борисович із завданням відверто не впорався, чого і слід було очікувати. Невідомо з якої спроби йому вдалося, заїкаючись, вимовити кілька речень біля вічного вогню на братській могилі, а потім піарникам рашистського телебачення довелося накласти відеоряд, щоб решту, не надто пов'язаного тексту, Золотарьов зміг прочитати з папірця.
Утім, навіть цей трюк не вдався. Проблеми з артикуляцією, перекручені слова, незрозумілі паузи. Прониклива промова не вийшла, колаборант зганьбився. Примітно, що на ораторську хвилину ганьби Золотарьов прийшов не один, а з колегою по зраді, фсбшником, який зараз піариться на тому, як годує російських солдатів Антоном Лукояновим. Той зі свого боку поставив на кін усе і притягнув для антуражу на братський цвинтар своїх дітей.