![Дед мороз не придет - мелитопольцы открыли обман рашистов с ёлкой желаний](/images/news/2023/12/336932.jpg?1701769418)
Окупанти грають на почуттях дітей, і з панського плеча пропонують подати заявку на участь в акції "ялинка бажань". Мелітопольці, які другий рік виживають в окупації вже мають сумний досвід російських "щедрот".
Рашисти повідомляють, що в акції можуть взяти участь діти віком від 3 до 17 років.
Щоправда, вони готові гіпотетично виконати бажання не всіх, а лише дітей з обмеженими можливостями, небезпечними для життя захворюваннями, дітей-сиріт, військовослужбовців та малозабезпечених сімей, які проживають на окупованих територіях. Заявки приймають до 20 грудня. І анонсують, що до виконання новорічних бажань приєднуються волонтери, організації, небайдужі громадяни, путін.
Мелітопольці поділилися досвідом торішньої решітної ялинки бажань. Так, більшість мелітопольських дітей подарунків не дочекалися. І щоб не руйнувати дитячі мрії, батьки змушені були самі стати спонсорами подарунків для рашисткої акції.
Ще одна мешканка Мелітополя похвалилася, що взяла участь в акції та її дитина навіть отримала подарунок. Щоправда, у квітні. Тут говориться, що ложка дорога до обіду, а дітей прямо з дитинства привчають до реалій " російського світу " ...
Нагадаємо, минулого року акцію "ялинка бажань" старанно піарила фейкова мер Мелітополя Галина Данильченко. Так вона зачитала в ефірі листа десятирічної жительки Бердянська про її мрію вирушити в москву на кремлівську ялинку.
Особливу увагу приділяв окупованим територіям навіть кривавий диктатор. Так путін привітав із новим роком дитину з Мелітополя.
Але "кохання" була недовгою. Цього року, мабуть, навіть похилого віку "дід мороз" зрозумів, що насильно милий не будеш, і виконував бажання дітей з глибинки росії.