![СБУ разоблачила новую порцию предателей на Мелитопольщине](/images/news/2023/12/337197.jpeg?1702031809)
СБУ встановила ще 4 зрадників, які допомагають країні-агресору підтримувати окупаційний режим на території Запорізької області.
Співробітники Служби безпеки зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 4 зрадників, які обіймають посади в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.
Зокрема, підозру від СБУ отримала мешканка Михайлівки, колишня працівниця соціальної сфери, яка була звільнена ще 2016 року.
З початком широкомасштабного вторгнення, Корягіна Н.П. підтримала російських загарбників та пішла з ними на співпрацю. За це її призначили начальником "Михайлівського управління соціального захисту міністерства праці та соціальної політики".
На цій посаді вона виконувала завдання кремля щодо перенастроювання соціальної сфери регіону під стандарти країни-агресора.
Маючи доступ до відповідної інформації, на її наказ було сформовано списки проукраїнських налаштованих жителів Михайлівського району. Вони були зазначені учасники АТО/ООС, військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів. Надалі ці матеріали вона особисто передала до «правоохоронних органів» окупаційної влади.
Ще однією ворожою поплічницею виявилася мешканка Новомиколаївки Хлудєєва І.С., яка очолила псевдоустанову – «Новониколаївську сільську раду Токмацького району».
За вказівками окупаційної влади вона змушувала місцевих жителів отримувати паспорти країни – агресора.
За добровільну співпрацю з ворогом судитимуть мешканку села Новотроїцьке Романову В.О.
Прихильниця комуністичних ідей із початком широкомасштабного вторгнення зраділа приходу військових Росії. В обмін на лояльне ставлення всіляко ублажала окупантам, за що була призначена заступником голови «Дмитровської об'єднаної територіальної громади с. Новотроїцьке с. Полоузівка».
Ще один колаборант – житель Токмака Сидоренко О.В, теж із початком окупації півдня України активно співпрацює з ворогом. Він погодився обійняти посаду першого заступника голови у незаконному органі влади, окупаційної адміністрації держави-агресора РФ, мовою оригіналу – «Військово-цивільною адміністрацією м. Токмак Запорізької області».
На цій посаді він займається розподілом коштів для забезпечення життєдіяльності окупаційної адміністрації та формує кошторис «бюджетних» видатків для матеріально-технічного забезпечення окупантів.
На своїх «посадах» зрадники всіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітують земляків підтримувати окупантів.
Вони свідомо сприяють окупантам в управлінні захопленими об'єктами житлово-комунального господарства, що знаходяться в комунальній власності, побутового, торговельного обслуговування, транспорту та зв'язку.
Слідчі СБУ заочно повідомили всіх фігурантів про підозри за ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Обвинувальні акти направлено до суду.