Російські загарбники готуються провести для жителів тимчасово окупованої Мелітопольщини ще один бенкет під час чуми.
Уже не за горами новорічні свята. Більшості місцевих мешканців, які через рашистів ледве зводять кінці з кінцями, зовсім не до урочистостей. Чого не скажеш про росіян, що понаїхали, які вибралися зі своїх боліт і зараз живуть своє найкраще життя, та місцевих зрадників, які прилаштувалися до окупаційної годівниці.
Саме для них рашисти й вирішили влаштувати грандіозне святкування Нового року в Кирилівці. Гулянку планують провести на території популярного пансіонату "Перлина Таврії", розташованому на косі Пересип. Його окупанти "віджали" ще минулого року. Утім, така сама доля спіткала і сотні інших баз відпочинку - загарбники також занесли їх до списку так званого безхазяйного майна, після чого націоналізували.
У червні 2022-го озброєні окупанти увірвалися на територію пансіонату і повідомили, що тепер самі збираються займатися курортним бізнесом. Усе літо ця база використовувалася як таке собі "сімейне гніздечко" колишньої гауляйтерки Кирилівки Катерини Уманець. Тут вона жила і розважалася зі своїм чоловіком, регулярно публікуючи на своїй сторінці інтимні подробиці особистого життя.
У перервах між цими своїми "керівними обов'язками" сепаратистка приймала з розпростертими обіймами в "Перлині Таврії" заїжджих кадировців, ФСБшників та іншу рашистську нечисть.
Коли ж Уманець попалася на реалізації краденого і опинилася "на підвалі", господарювати в пансіонаті стали окупанти. Минулого місяця псевдо-губернатор Запорізької області Є.Балицький навіть встиг отримати премію за розвиток туристичної сфери, що її отримала база відпочинку "Жемчужина Таврии" (так тепер називається вкрадений пансіонат) у тимчасово окупованій Кирилівці.
Тепер же російським фашистам захотілося гучного святкування Нового року. Аби вкотре заробити на мешканцях окупованої Мелітопольщини, "вечірку" зробили платною. Так, вхід на рашистське свято - від 2000 рублів з людини. Що коїтиметься на цьому "святі життя" з напідпитку озброєними до зубів вояками, страшно навіть уявити.