![На Мелитопольщине оккупанты начали принудительно паспортизировать подростков (фото)](/images/news/2023/12/337283.jpeg?1702132322)
Далеко не всі мешканці захопленої Мелітопольщини хочуть брати рашистський аусвайс. Тому їм доводиться примушувати до цього всіх неугодних.
І якщо раніше репресіям піддавалося доросле населення, то зараз окупанти переключилися на дітей. Восени поточного року загарбники почали змушувати малюків проходити принизливу процедуру - дактилоскопію. Без цього батьки не зможуть оформити їм російські паспорти.
Документ країни-агресора рашисти змушують отримувати всіх дітей, які досягли 14-річного віку. Аби ніхто не зміг уникнути цієї долі, окупаційна влада серйозно слідкує за цим моментом: відстежує вік юних мешканців регіону та складає відповідні списки.
Так, нещодавно рашисти відзвітували про видачу паспортів із двоголовою куркою неповнолітнім. Підлітків зігнали до так званої військово-цивільної адміністрації Веселівського району. Така "знаменна" подія відбулася напередодні дня конституції рф.
Місцеві зрадники змусили дітей складати присягу країні-агресору. Фейковий начальник Веселівського відділу з питань міграції капітан поліції Костянтин Плахонін продемонстрував підліткам цю саму конституцію рф. Також представники рашистського молодіжного активу "Руху перших" відзначили хлопців і дівчат значками активіста організації.