![Настоящие фашисты: жительницу Мелитополя не пропускают домой к умирающему мужу](/images/news/2023/12/337356.jpg?1702218900)
Російські окупанти не лише вигнали тисячі мелітопольців із власних будинків, а й усіляко перекривають їм можливість повернутися до рідного міста.
Навіть у екстреній ситуації, коли здригнеться серце у найзакоренішого мізантропа, російські фашисти не виявляють жодної участі.
Мешканка Мелітополя, яка виїхала з міста на початку війни, змушена повернутися. Жінці повідомили, що її чоловіка, який залишився у місті, знайшли непритомні сусіди. Що з ним трапилося достеменно невідомо, але лікарі, які приїхали на виклик, констатували у чоловіка крововилив у мозок. Крім того, на його голові виявлено масивну гематому.
На даний час мелітопольець перебуває в реанімації у важкому стані, а його дружина намагається прорватися до рідного міста через Шереметьєво.
Нагадаємо, цей шлях єдиний, який залишили окупанти мешканцям захоплених територій. У столичному аеропорту українці проходять багатоденну фільтрацію, заповнюють анкети та змушені схвалювати проведення "СВО". В іншому випадку шлях на Батьківщину для них буде закритий.
Вже неодноразово були випадки, коли ФСБшникам, які проводять допити, щось не подобається і вони забороняють українцям в'їзд на багато років. Причини можуть бути дрібними, як і у випадку з нашою землячкою.
Жінка пише, що приводом для заборони став "дурний жарт у телефоні". І жодні аргументи не діють на сучасних фашистів, які уявили себе вершниками людських доль.