![В Мелитополе рашисты согнали 300 человек для массовки на шоу ватного юмора (фото)](/images/news/2023/12/337385.jpg?1702275888)
За розпорядженням окупаційної влади в Мелітополі на "фінал гри КВК Запорізької області" зігнали кілька сотень людей.
Рашисти всіма способами намагаються створити ілюзію мирного життя і масової підтримки путінського режиму в тимчасово окупованому Мелітополі. Ні для кого не секрет, що за схвальні оди рашисти обіцяють платити гроші, аби тільки місцеві жителі розповіли на камеру, як покращилось їхнє життя після того, як рф почала війну.
За задумом, це має допомогти росіянам створити низку фото- та відеоконтенту, які потім поширюватимуть на країни заходу російські агенти впливу, щоб продемонструвати "позитивну" фейкову картинку життя на ТОТ.
Рашисти намагаються проводити якомога більше заходів і зганяти туди якомога більше людей для ефекту масовості. Особливо окупанти люблять роздавати учасникам триколорні ганчірки, які потім опиняються в сміттєвих баках.
Але і без рашистських аквафрешів можна обійтися, адже купа народу з посмішками на обличчі чинить сильніший вплив у рамках пропаганди.
Щоб спробувати викликати ті самі посмішки, окупанти пішли доволі простим шляхом і почали проводити так звані ігри клубу веселих і кмітливих - всім відомого КВК.
КВК завжди був інструментом пропаганди, яким уміло користувалася російська влада. Тепер і наші люди на окупованій території Запорізької області змушені споживати такий контент.
Так напередодні в Мелітополі відбувся "фінал гри КВК Запорізької області". Щоб потішити кремлівських господарів, окупаційна влада в особі "міністра молодіжної політики" Антона Тицького вирішила нагнати до Палацу культури аж 300 осіб масовки. Схвалила проведення цього театру абсурду особисто гауляйтерка Данильченко.
У документі Тицький просить "посприяти" в проведенні цього шабашу і нагнати побільше масовки. Однак, судячи з кадрів, у залі все одно залишалися порожні місця.
Контактною особою вказано Мацевича Дмитра Володимировича. Він має прописки в Харкові та в Полтаві. За даними сайту Миротворець, у 2014 році Мацевич був учасником захоплення Харківської ОДА, а також учасником антимайдану в Києві.
Був членом молодіжного руху "Молоді регіони" від "Партії регіонів". Нині ж обіймає посаду "начальника відділу розвитку добровольчості та взаємодії з НКО".
Він же в листопаді 2023 року брав участь у "патріотичній сесії "Разом Zа правду", що проходила в Ростові. За такими ж "партійними" справами доля занесла Мацевича до Мелітополя.
Очевидно, що присутність таких осіб на рашистських заходах вкотре підтверджує їхню основну мету - пропаганда, пропаганда і ще раз пропаганда.