Російські загарбники продовжують "чистку" в лавах гауляйтерів. Найголовніших зрадників, які допомагали ворогу будувати русскій мір, у Мелітополі та районі викидають на смітник історії.
Позбавляються зрадників технічно. Колаборанти здебільшого ласі до бюджетних коштів і крадуть відчайдушно. Це дає можливість не просто прибрати їх з посади, а й посадити до в'язниці, щоб додатково заробити, шантажуючи свободою.
Так, днями стало відомо, що екс-гауляйтер Приазовської адміністрації Тарас Валерійович Шевченко був затриманий співробітниками спецслужб рф і перебуває у в'язниці за крадіжку бюджетних коштів, гуманітарки та інші "подвиги".
Нагадаємо, Тарас Шевченко - це ідейний зрадник, який чекав приходу русского мира на Мелітопольську землю задовго до повномасштабного вторгнення окупантів в Україну.
Ба більше, він навіть їздив до Москви на парад до 9 травня. "Зоряний час" Шевченка припав на черговий марш псевдо-патріотичної акції "Безсмертний полк" на Красній Площі: тут мелітопольського запроданця і на головному федеральному каналі Росії показали, і коротке інтерв'ю взяли - багато колаборантів можуть тільки мріяти про таке.
За те, що чекав і зустрічав із хлібом-сіллю, Шевченко незабаром отримав посаду виконувача обов'язків голови Приазовської громади. Але навесні 2023 року дерибанщику Шевченку довелося розпрощатися із затишним кріслом гауляйтера.
Його місце зайняв гастролер Диковченко Олексій Сергійович - офіцер запасу вс рф. В окупований Приазовськ Діковченко заїхав із Твері, після того, як у своєму місті був засуджений за шахрайство.
А ось із місцевим колаборантом Шевченком слідчі органи рф довго розбиралися і запроторили за ґрати.
Є також інформація про те, що місцевий фермер Макушин Олег Юрійович у черзі "на посадку". Це директор сільгосппідприємства "Яскраве". Макушин серед перших вступив до лав партії влади "Единая россия".
Цього зрадника, нагадаємо, навіть нагородили медаллю за співпрацю з окупаційною владою. Фермер Макушин і військових російської армії готовий нагодувати, коли буде потрібно, і на нічліг готовий прихистити, і казкову картинку мирного життя в окупації зіграє краще за будь-якого актора. За це і був удостоєний Медалі "За заслуги перед Запорізькою областю".
Зліва направо Олег Макушин та Тарас Шевченко
Тепер фермера тягають на допити. І місцеві жителі подейкують, що на нього чекає доля екс-гауляйтера Шевченка.
Щодо одіозної колишньої гауляйтерки Кирилівки Катерини Уманець, то її запроторили за ґрати в розпал виборчої кампанії. Де вона продовжує відбувати покарання за злодійство.
За інформацією "evocation.інфо", рашисти утримують її у в'язниці ФСБ на Арабатській стрілці, розташованій на базі відпочинку "Корал" у селі Щасливцеве Херсонської області. Окупанти звинувачують колаборантку в розкраданні коштів на суму 4 мільйони рублів.
Щодо місцевого колаборанта екс-гауляйтера Якимівської громади Максима Зубарєва, то його взагалі підірвали в автомобілі за день до поїздки в Москву, де він нібито збирався розплющити очі Путіну на місцевих корупціонерів при владі. Сьогодні нікому не потрібного Зубарєва без ноги, геніталій і п'ятої точки відправили до лазарету.
Упевнені, що подібна доля чекає на всіх зрадників України. Якщо їх не дістануть українські партизани або судова система, то ліквідують самі ж російські силовики.