![В селе под Мелитополем облава - оккупанты ищут своих дезертиров](/images/news/2023/12/337819.jpg?1702717842)
У тимчасово окупованій Михайлівці черговий шмон. Військові патрулі обходять будинки з метою пошуку дезертирів серед своїх дезертирів.
Останнім часом серед російських солдатів на Мелітопольському напрямку зростають панічні настрої та збільшується кількість випадків дезертирства. Причому істотно збільшилася кількість не тільки дезертирів, а й зеків серед військовослужбовців, які вживають алкогольні напої та наркотичні речовини.
Наразі стало відомо, що чергова партія рашистів не захотіла ставати гарматним м'ясом і покинула свої позиції. Як результат, у Михайлівці з самого ранку облава, орки перевіряють усі без винятку машини цивільних осіб. Ринок сьогодні повністю оточений, дорогами зупиняють патрулі. Кажуть, що втекли зеки з передової і показують орієнтування. Перевірці піддалися і паспорти, і телефони громадян. На телефонах росіяни шукають і вивчають зміст месенджерів.
Останнім часом російські окупанти активізували пошук партизан в окупованому Мелітополі та районі. Загарбники почали розвішувати по місту відеокамери, а також продовжують викрадати цивільних у пошуках "терористів". Крім цього, нещодавно ФСБ РФ привезла до Мелітополя загони професійних "кротів". Планується, що вони також допомагатимуть у полюванні на патріотів і партизанів.