![Как директор “зомбиленда” Мелитополя об истории врал и Иисуса Христа запрещал (фото)](/images/news/2023/12/337842.jpg?1702737645)
У Мелітополі окупанти, мабуть, ранок починають із прочитання статей на нашому сайті. І чомусь одразу ж починають виправдовуватися - причому, постійно або недорікують, або вивертаються, або брешуть. Цього разу пропагандисти вирішили "виступити" за темою мультимедійного парку "росія - моя історія".
Все тепер колгоспне, все тепер спільне!
Його директор, Андрій Маслов, навіть взяв участь у спеціальному ролику. І нагородив такого, що треба ще другу голову відростити, щоб усе це вмістити.
Про нього ми трохи писали, проте ж далеко не все.
- У нас немає завдання зносити пам'ятники, переписувати нашу спільну історію. Наше завдання - щоб усі люди жили в одному історичному полі, говорили однією мовою історичних фактів, - бекав на камеру "директор".
Невідомо кого мав на увазі пан Маслов під словами "у нас", але пам'ятники в Мелітополі зносили. Зокрема, пам'ятник Тарасу Шевченку рашисти демонтували у комендантську годину, підло, щоб ніхто не бачив. Обіцяли повернути після реставрації, але натомість на центральній площі Мелітополя встановили жахливу "стелу військової слави".
Окремо "доставили" фрази про "спільну історію" та "одне історичне поле". М'яко кажучи, ніякої "спільної історії" ні в кого немає - а є історія Київської Русі-України та Московії-Російської імперії. І те, що долі держав перепліталися, ще не означає наявність чогось спільного.
Розкажіть, наприклад, притомним казахам про так звану "спільну історію" з росією. Не факт, що з цілим обличчям підете - оскільки ця історія замішана на крові, зраді та мародерстві.
Це ж стосується і "одного історичного поля" - такого і терміна наукового немає.
Тобто, омський брехун Маслов у двох реченнях збрехав тричі.
- Говорити про те, що хтось когось когось перевиховує або зомбує - це, м'яко кажучи, неправильно. У нас немає функції навіть виховувати когось. Виховувати мають мама з татом і школа. А ми просто даємо інформацію, поживу для розуму.
Це знову-таки, випадок так званої брехні. центр "Россия - моя история" і створений був для промивання мізків - недарма туди натовпами на нібито "історичні лекції" водять і школярів, і студентів, і навіть дитсадівців.
І вся "їжа для розуму" в цьому зомбіленді зводиться до трансляції спотворених фактів, які не мають нічого спільного ні з наукою, ні зі здоровим глуздом.
Утім, брехати Андрій Маслов уміє і любить. А так само і "підмахувати" начальству, вгадуючи його бажання.
Інтерв'ю для партизан
Днями директор "зомбіленду" дав інтерв'ю газеті з рідного Омська. У якому розповів про свою нелегку долю, "нові виклики" і "промивання мізків", яким, на думку "гастролера", займалася українська влада.
Так, Маслов розповів, що пропозиція очолити парк "надійшла досить несподівано". І він "ухвалив рішення поїхати, тому що разом з усвідомленням відповідальності було і розуміння важливості цієї роботи для країни, для людей, які в нових регіонах живуть".
Насправді (і це ви зрозумієте трохи пізніше) жодних інших пропозицій у цього бездарного персонажа просто не було. Адже раніше він ніяких лаврів не здобув, а працював на скромних "прес-секретарських" посадах.
Маслов дуже хвалив Мелітополь - мовляв, гарне місто, затишне.
- Місцева і федеральна влада багато робить для благоустрою, поліпшення життя людей у регіоні. Хоча в перші тижні був невеликий дискомфорт через місцеві особливості. Наприклад, комендантська година.
Гастролер з Омська не повідомив читачам, що "місцеві особливості" у вигляді комендантської години та інших принад прийшли в Мелітополь разом з окупантами.
А "місцева і федеральна влада" - по-простому, збіговисько колаборантів і зрадників - тільки тим і зайнята, що цілодобово грабує Мелітопольщину.
- Серед моїх друзів і знайомих є учасники СВО. Зі зрозумілих причин я не можу їх назвати по іменах. За можливості тримаємо зв'язок, спілкуємося. Класні хлопці, які тягнуть на собі цю непросту військову роботу.
Одразу видно, що пан Маслов - людина невеликого розуму. І, мабуть, ще не знає про мелітопольських партизанів, для яких озвучення такої інформації означає смертний вирок для "гастролера".
У пориві логореї Маслов зізнався, що дуже сміливою людиною себе не вважає, а от "хлопців", що на фронті, "волонтерів", що везуть гуманітарку, та воєнкорів, що йдуть під кулі задля того, щоб "розказати людям правду" - вважає.
Під завісу інтерв'ю Маслов таки визнав: основна суть його роботи полягає в промиванні мізків українцям. Щоправда по дурості своїй сам цього не помітив.
- Місія... полягає у створенні єдиного історичного простору на території всієї країни. Щоб... росіяни говорили однією мовою історичних даних. Що стосується сьогоднішнього моменту... З погляду тисяч років нашої спільної історії три десятиліття, у які людям тут морочили голови, навчали ненависті - це кілька миттєвостей. І я думаю, що наше завдання зараз тут - донести до людей, що цей час ненависті закінчився.
Що тут можна сказати, окрім як "хвороба не вибирає"
Як в Омську Христа забороняли
Будучи прес-секретарем міністерства культури Омської області, Андрій Маслов вляпався в скандал. Справа була в далекому вже 2016-му році.
У жовтні-2016 стало відомо, що в Омськ "везуть" знамениту рок-оперу "Ісус Христос - суперзірка". Ну, везуть і везуть - в Україні б це пропустили повз вуха. Але не в скрєпній Московії.
Як і слід було очікувати, першою збудилася православна громадськість. Вони почали бомбити "культурних" чиновників листами. Наприклад, громадська організація "Семья, любовь, Отечество" вимагала скасувати показ вистави.
Оскільки знаменита рок-опера є "безперервним богохульством і нехтуванням сакральних смислів", "містить глузування з віри і хулу на святі образи", "вільно трактує священні тексти" і "привносить у сюжетні лінії несумісну з християнськими ідеалами розпусту".
Міністерство культури замість послати православних на всю голову "активістів" і сказати щось на кшталт "не подобається - не ходіть, годі голову морочити", вирішило показ рок-опери заборонити.
Однак зробили вони це не напряму, а підленько, як і властиво росіянам - просто поставили прокатника в такі умови, що він сам був змушений скасувати виставу.
І одним з ініціаторів - за схемою "аби не було гірше" - виступав якраз "скрепний" Андрій Маслов.
Ось так, на брехні та маніпуляціях, і будується "русский мир". Він і справді, не виховує - це єдине, в чому омський гастролер має рацію. Він ламає і калічить уми людей. І що найжахливіше - першими під каток зомбування потрапляє молодь.