![Пропаганда на мертвецах: в Мелитополе "колобки" и оккупанты вспомнили о ликвидированных рашистских военкорах (фото)](/images/news/2023/12/337858.jpeg?1702752156)
Богомилувати завзятих брехунів, убивць та іншу нечисть - ледь не національна забава на росії. Після повномасштабного вторгнення ця тенденція докотилася і до окупованого Мелітополя.
15 грудня у рашистів була чергова сакральна дата - день пам'яті журналістів, які загинули під час виконання професійних обов'язків. З цього приводу в захопленому військами рф місті відбулася ціла низка пропагандистських заходів, присвячених... пропагандистам.
Так, у чоловічому монастирі Святого Сави Освяченого архімандрит Іоанн - московський священик, проти якого РНБО запровадила санкції, провів панахиду за рашистськими журналістами, які загинули під час виконання професійних обов'язків, тобто під час підготовки пропагандистських матеріалів.
Крім цього, активісти рашистської організації "Волонтерська рота" організували в Мелітополі вечір, присвячений пам'яті "воєнкора" Владлена Татарського, якого ліквідували на його ж заході в одному з кафе Санкт-Петербурга, передавши йому статуетку з вибухівкою. Нагадаємо, він був частим візитером Мелітополя і тепер його фізіономією вздовж і впоперек обмальоване наше місто.
І вишенькою на торті став стихійний меморіал, який рашисти влаштували біля пам'ятника катові України Судоплатову в центрі окупованого Мелітополя. Там любителі "руського міра" встановили портрети загиблого під Токмаком внаслідок атаки українського дрона пропагандиста з росії Бориса Максудова та воєнкора РІА "Новости" Ростислава Журавльова, якого також ліквідували ЗСУ на Мелітопольському напрямку.