![В Мелитопольском районе рашисты срочно приняли в партию единороссов еще одного предателя - причины (фото)](/images/news/2023/12/337879.png?1702784560)
Мешканець Якимівки Мелітопольського району Роман Мірошниченко пішов на співпрацю до рашистів і отримав депутатський мандат.
Журналісти РІА-Мелітополь ідентифікували ще одного зрадника, який у гонитві за владою і грошима погодився працювати під рашистами.
Роман Мірошниченко
- ПІБ: Мірошниченко Роман Якович
- Дата народження: 27.05.1982 (39 років)
- Місце народження: Якимівка, Мелітопольський район, Запорізька область
- Місце проживання: Шелюги, Мелітопольський район, Запорізька область
Майбутній зрадник України Роман Мірошниченко народився 27 травня 1982 року в Якимівці Мелітопольського району. У 2007 році він закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет.
Мабуть, Мірошниченко мав благі наміри і хотів нести світло знань підростаючому поколінню, проте прихід окупантів різко все змінив.
Після початку повномасштабної війни Роман зважився на зраду і пішов на співпрацю до рашистів. За "нової" влади він працював у віджатому "Якимівському професійному ліцеї" на "важливій" посаді заступника директора з виховної роботи.
Однак цього зраднику виявилося замало, і він вирішив спробувати свої сили в рашистській політиці. Не довго думаючи, Мірошниченко подав свою кандидатуру на посаду фейкового депутата від путінської партії "единая россия".
Колобок навіть старанно вдавав із себе благодійника і бігав районом, роздаючи фірмові пакетики жителям окупованих населених пунктів. Однак от невдача - у депутати Мірошниченко не пройшов і так і залишився впроваджувати пропаганду у віджатому ліцеї.
Однак напередодні все раптово змінилося: рашистські пропагандисти принесли "щасливу звістку" - Мірошниченко таки став депутатом від єдиноросів.
-"Рішенням територіальної виборчої комісії номер 4 депутатом Якимівської окружної ради зареєстровано Мірошниченка Романа - члена Всеросійської політичної партії "Единая Россия". Уже найближчим часом Роман Якович візьме участь у роботі Якимівської окружної ради та депутатського округу, який за ним закріплений, - йдеться в повідомленні.
Такі "позапланові" кадрові зміни депутатів - радше рідкість, ніж буденність, адже колективи зрадників сформували ще у вересні після фейкових виборів. То навіщо ж окупантам здався такий "цікавий" персонаж і чому на нього звернули увагу саме зараз?
Відомо, що буквально місяць тому, 14 листопада, Роман Мірошниченко зареєструвався як індивідуальний підприємець. Відомості про це містяться в рашистських реєстрах.
Там зазначено, що зрадник займається "діяльністю автомобільного вантажного транспорту", а здійснюється ця "діяльність" - де б ви думали - у так званій "донецькій народній республіці".
Ймовірно, саме за рахунок такої діяльності Мірошниченко став різко корисний рашистам. Адже тепер за рахунок новоприйнятого депутата окупантам буде простіше і вигідніше як ввозити з територій окупованого Донбасу різноплановий дешевий сурогат, який жителям Мелітопольського району впарять втридорога. Ну і, зрозуміло, вивозити награбоване через квазі-республіку безпосередньо в болотне царство. Корисний, однак, кадр.
До слова, відомості про Мірошниченка вже містяться в базі Миротворець, тож розплата за зраду - лише питання часу.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot