![Из колледжа - на фронт: в Мелитополе рашисты открывают класс "военно-профессиональной ориентации" для будущих контрактников (фото, видео)](/images/news/2023/12/337880.jpg?1702789009)
У тимчасово окупованому Мелітополі рашисти шукають нові способи привабити якомога більше "охочих" підписати контракт і воювати проти України.
Жива сила російської армії досить швидко стає неживою, тому рашистам необхідно поповнювати свої резерви. Але провернути цю схему не так уже й просто.
Мобілізація, яку оголосили в РФ і на тимчасово окупованих територіях - "ЛДНР", Запорізькій і Херсонській областях, - за заявами самої ж русні хоч і торкнеться мешканців того ж Мелітополя, але на "передок" їх не відправлять.
Як же набрати гарматне м'ясо? Правильно, оголосити військову службу за контрактом в армії рф. Зараз реклама "престижної зайнятості" ретельно розганяється по всіх рашистських пабліках - пропагандистські канали дублюють інформацію про контракт фактично щодня.
Але, мабуть, у маркетингу окупанти виявилися не сильні, і таке "зазивання" не дає потрібного "вихлопу", адже інакше наступний крок рашистів пояснити не можна. Так фейкова влада міста вирішила відкрити клас "військово-професійної орієнтації". Там, за словами пропагандистів, кандидати на військову службу за контрактом обиратимуть собі професію.
Таким чином, через брак "дорослих" рашисти вирішили "вирощувати" охочих підписати контракт з армією рф і воювати проти власної країни - України. Тільки після того, як пригнані студенти віджатого окупантами коледжу розпишуть стіну.
Презентує це творіння воєнкор Валентин Горшенін, який із властивим йому пафосом мандрує з кутка в куток, демонструючи композицію, що вимальовується. Мабуть, навіть понаїхавших кореспондентів кремлівського рупора "затв" не удостоїли такої великої честі.
Курирує "стінкою" місцевий Мелітопольський художник і за сумісництвом зрадник Денис Миколайович Сергєєв. Мабуть, прославитися своїми роботами в нього не вийшло, тому він вирішив спіймати свій "зоряний час" роботою на рашистів.
Сергєєв закінчив те саме Мелітопольське училище культури, звідки й пригнав студентів ліпити зображення "великих російських полководців", встиг попрацювати в краєзнавчому музеї, реставрував храм і навіть працював із пам'ятками, однак згодом ударився у викладацтво.
- Спочатку в нас були не полководці, а солдати різних епох. І відчувалося - щось не те, і ми прийшли до рішення зробити полководців, - розповідає художник-зрадник.
У принципі, це вкотре свідчить про те, що росіяни не шанують навіть своїх "маленьких" людей, орієнтуючись виключно на "головних". Навіщо потрібні прості солдати, коли можна зібрати загарбників помасштабніших?
Уперше за два тижні на роботу прийшла подивитися нова-стара директорка дитячої художньої школи, у якій працює Сергєєв - уже відома зрадниця Тетяна Столярова. До окупації вона була головою профкому працівників культури Мелітополя, а також обіймала посаду заступника директора ДХШ.
Однак із приходом рашистів Столярова показала своє гниле нутро в усій красі та переметнулася на бік загарбників. За виявлену відданість ті нагородили жінку такою бажаною посадою директора школи.
Зрадницю характеризують як носія агресивної антиукраїнської позиції. Під "новою владою" вона стала провідником політики рф у сфері мистецької освіти українських дітей та особисто проводила агітаційну роботу серед працівників культури, з метою схилити їх до співпраці з окупантами.
Тепер же Столярова захоплено ахає на безголових полководців у майбутньому класі майбутніх контрактників.
- Ми повинні вчити дітей, і діти повинні знати всю хронологію історії, - каже зрадниця.
Таким чином, рашисти та їхні міньйони навіть не приховують того, що збираються "вирощувати" українських дітей у прямому розумінні цього слова на забій, тим самим вкотре порушуючи всі норми моралі та всього людського.