![В мелитопольском центре занятости нашли профессию для всех безработных](/images/news/2023/12/337900.jpg?1702809719)
Окупанти поставили на потік вербування людей в армію рф у мелітопольському центрі зайнятості. І не тільки там.
Мелітопольців заманюють на фронт давно, це зовсім не новина. Горезвісних співробітників центру зайнятості за постачання "м'яса" навіть нагороджують медалями.
Безробітні мелітопольці зізнаються, що банально бояться звертатися по послуги до центру зайнятості.
Але якщо навіть ви не клієнт центру, це не означає, що вам уникнути нав'язливих пропозицій закінчити все й одразу, і життя зокрема.
Відеоролик із цинічним закликом "приєднуйся до своїх" тиражується всіма телеграм-смітниками окупантів.
У ньому все максимально просто. Картинки Другої світової, пропозиція не тільки постояти за "батьківщину", а й проповзти, і стрибнути, і пробігти:
- Є така робота - бути захисником, і коли ти стаєш професіоналом, це стає справою твого життя, - каже мужній голос за кадром, забувши уточнити, що життя за такого розкладу швидко закінчується.
Але хіба це важливо для залучення чужого народу? У ролику звучить максимально пропагандистська фраза "служи за покликом серця. Комічно, що одразу на екрані з'являються умови "сердечного" контракту - щомісячні виплати від 210 тисяч рублів і одноразова виплата 195 тисяч рублів...
За словами мелітопольців, закликами йти служити за контрактом на рашистів завішані й усі маршрутки. Там і зовсім обходяться без серця. Просто пишуть, що контрактники багато заробляють. Щоправда, недовго, але це вже нюанси.
Перевізників зобов'язують клеїти такі оголошення і суворо стежать, щоб їх було достатньо і їх не знімали.
Мелітопольців беруть настільки безглуздими обіцянками, що взагалі незрозуміло, наскільки має зневіритися людина, щоб повірити в "привабливі" пропозиції. Так, окупанти обіцяють безплатне харчування, страхування, вихід на пенсію через 20 років (!!!) служби, власне житло, безплатне лікування, забезпечення медпрепаратами та інше. Цікаво, чого ж так не пощастило самим російським воякам, яким не те, що медпрепарати, а порожні аптечки зібрати не можуть. А заморышей з кишенькового батальйону Є.Балицького змушують на камеру принизливо дякувати спонсорам за чай із цукром, солодощі та сечоприймачі.