У Мелітополі рашисти створили профспілку медпрацівників і призначили її головою гастролера з рф, який скаржився Путіну на катастрофічну нестачу кадрів.
Через катастрофічну нестачу медперсоналу рашисти не полишають марні спроби придумати нові способи, як заманити медиків на тимчасово окуповані території. Наразі дефіцит лікарів у Мелітополі становить 1300 осіб. У відсотковому співвідношенні це означає, що укомплектованість кадрами не дотягує навіть до половини.
Окупаційні чиновники спробували підсолодити гірку пігулку, демонстративно подякувавши Є.Балицькому за те, що за рік на окуповану територію вдалося залучити 139 лікарів і 176 осіб середнього медперсоналу.
Залучати медиків вони збираються й надалі. Уся надія на рашистські програми "Земський лікар" і "Земський фельдшер", які, втім, зі зрозумілих причин, не здобули популярності в Мелітополі.
Натомість у Мелітополі відбулася, як заявили пропагандисти, "історично знаменна подія" - рашисти відкрили так звану "Запорізьку обласну організацію профспілки працівників охорони здоров'я".
Головою новоствореної богадільні призначили “понаїхавшего” гастролера з РФ Костянтина Лакуніна, так званого головлікаря віджатого онкодиспансеру, під чиїм керівництвом масово спивається медичний персонал.
"Понаїхав" Лакунін зі 100-тисячного міста Реутов Московської області (там він обіймав посаду головлікаря центральної міської лікарні), розташованого за кілька десятків кілометрів від Москви, скаржився на катастрофічну нестачу кадрів у ввіреній йому установі.
Щоб залучити медиків до тимчасово окупованого Мелітополя, окупант пропонував створити федеральну програму - надання житла та пільгову іпотеку. Також Лакунін додав, що зарплата у лікарів "цілком конкурентна, і на неї приїжджають фахівці", але "цих заходів недостатньо".
Мабуть, саме через нестачу заходів рашист вирішив запроваджувати нові, абсолютно абсурдні "зазиваловки":
- Форми нашої взаємодії будуть абсолютно різні. Крім громадської роботи із захисту прав працівників галузі, ми проводитимемо і спортивні свята, змагання, конкурс на найкращу медсестру, КВК і багато цікавого. Було б бажання, була б ідея та її реалізація, - відрапортував Лакунін після свого призначення.
Складно уявити, як КВК і конкурс на найкращу медсестру мають мотивувати медиків ТОТ і рф йти на роботу до рашистів, але окупанти надій не втрачають.Усі сили спрямовані на залучення колективу. А ось буквально в жовтні в окупованому Мелітополі спостерігалася зовсім інша картина.
Як ми повідомляли раніше, днями в бюджетних організаціях Мелітополя зібрали співробітників і оголосили про зниження розмірів зарплат практично в 2 рази. Зокрема, медиків попередили, що замість 40 000 рублів вони отримуватимуть 20 000. Після повідомлення про скорочення зарплати в 2 рази росіяни вирішили підкинути "пряник".
Окупаційна влада заявила про так звані спеціальні соціальні виплати, які, за їхніми словами, вже отримують понад 4 тисячі медпрацівників у Запорізькій області. Але, звісно ж, навіть за найбільшої виплати 40 тисяч дерев'яних лікарі-зрадники вже не побачать.