![В Мелитополе коллаборанты начали оправдываться за митинг против национализации недвижимости Е. Балицким (видео, фото)](/images/news/2023/12/338900.jpeg?1703830985)
У мелітопольського гауляйтера Є.Балицького земля горить під ногами. Пропаганда разом із фсбшниками з ніг збилися в пошуку організаторів заколоту в Мелітополі та Бердянську.
Нагадаємо, сьогодні в Бердянську планувався мітинг проти масової "націоналізації" майна, яку своїм Указом організував на окупованій території Запорізької області гауляйтер Є. Балицький.
Після того, як у місцевих чатах почала з'являтися інформація із зазначенням часу і місця проведення мітингу проти свавілля особисто Балицького в питанні відбирання чужого майна, гауляйтер віддав наказ негайно спростувати цю інформацію. У Бердянську розшукали чоловіка, і той, тримаючи паспорт перед камерою, присягався, що мітинг він не організовував. Мовляв, це все українська влада вигадала.
У Мелітополі про мітинг інформації не було. Народ активно обговорював у чатах необхідність написати колективного листа Балицькому і здійснити похід у так звану адміністрацію. Усі вказували на те, що Є. Балицький своїм Указом про націоналізацію порушує Указ самого Путіна, який вказав перехідний період дії українських документів до 1 січня 2028 року.
Пропагандистам нічого не залишалося робити, як придумати, що і в Мелітополі теж організовують мітинг. Ба більше, ФСБшники та їхні шістки знайшли колаборантку, яка, стоячи перед центральним корпусом вкраденого ТДАТУ, заявила начебто проти неї Україна організувала провокацію. Торгашка виправдовувалася і скаржилася нібито "Україна їй дзвонила і погрожувала". Усе в дусі Z-пропаганди.
- З боку України проти мене була провокація. Я не збиралася проводити мітинги. Україна завжди нам погрожувала - завжди були неприємні дзвінки. А в місті нашому все добре і прекрасно, - на цих словах пропаганда перервала "ораторку", яка в дієсловах любить робити закінчення "ся".
Редакція РІА-Мелітополь упізнала колаборантку, яка підіграє раштистам. Це
Наталя Грибачова. Виросла і жила в Мелітополі. Закінчила факультет соціально-педагогічної та художньої освіти МДУ імені Богдана Хмельницького. Після закінчення вишу викладала дітям гру на фортепіано.
Утім, уся "культура" з мадам випарувалася після окупації Мелітополя. З перших же днів Грибачова пішла в прислужництво до рашистів. Ті призначили її головою виборчої комісії. Із завданням Наталя впоралася на відмінно, беручи активну участь в організації та проведенні фейкового референдуму.
Тепер Наталії Грибачовій загрожує кримінальна відповідальність у вигляді реального терміну з конфіскацією майна.
Ну, а під у Є. Балицького, мабуть, зовсім уже все погано, якщо він кинувся в такі смішні виправдання перед московськими кураторами.