![Жителям поселка под Мелитополем угрожают за ответ коллаборанта (фото)](/images/news/2023/12/338962.jpg?1703864052)
Демократії в "русском мире" немає. Це не секрет. Але щоб ось так... У новинному пабліку смт Мирний читачці погрожують за посилання з відповіддю високопоставленого колаборанта.
Почалося все буденно. Мешканець селища звернувся до голови районної ВЦА Андрія Сігути з питанням щодо заміни каналізаційного стояка в п'ятиповерхівці. Мовляв, місцевий ЖЕК нарахував йому 80 тисяч рублів до оплати. Сигута, не будь він найкомунікативнішим колаборантом, відповів.
Зокрема, він перерахував, що входить до переліку послуг квартплати. І з'ясувалося, що для заміни стояка потрібно звертатися до якогось спеціального фонду. І то, за умови, що сума буде не підйомною для населення, і бюджет це прийме. Закінчив Сігута вкрай песимістично для читача:
- Багатоквартирний будинок - це колективна відповідальність усіх мешканців, які в ньому проживають. Точно так само, як відповідальність у господаря приватного будинку за свій будинок. Тобто там людина не задається питанням, хто їй повинен поміняти каналізацію. Це все лягає на її плечі. То тут це лягає на всіх власників багатоквартирного будинку, - заявив Сігута.
Але найцікавіше сталося після. Попри те, що у своїй розлогій відповіді медіазірка окупантів фактично відшив читача пабліка, його відповідь викликала незрозумілу реакцію в Мирному. А справа була так. Хтось із підписників Сігути розмістив його відповідь у пабліку Мирного, і посипалися погрози:
- Доброго дня, Андрію Леонідовичу скинула ваше посилання з приводу питання роботи по ЖКГ у наші мирненські новини, і мені почали погрожувати, пишуть терміново видаліть посилання. Що це за маразм? Я його не хочу видаляти. Ось такі у нас працівники тепер у Мирному. Навіщо мені потрібні ці погрози? Посприяйте будь ласка, - пише дівчина.
Такою ж погрозою "похвалилася" інша підписниця:
- Мене змушують видалити це посилання з Мирненських новин. Це нормально? - пише мешканка селища.
Інші підписники наївно пропонують заблокувати тих, хто тисне на людей з приводу посилання відповіді, так-то набагато важливішого колаборанта, ніж якісь мирненські царьки. Хтось рекомендує викликати поліцію, щоб знайти управу на місцевий паблік.
Треті підписники припустили, що, вочевидь, річ не у відповіді Сігути, який ніби прямим текстом сказав, що за зміну стояка автору доведеться платити самому. А саме в тому, що спочатку комунальники виставили чоловікові завищену суму за заміну стояка, і після розлогої відповіді Андрія Сігути, просто бояться наслідків від питання, яке раптово стало відомим. Що ж, жабогадюкінг набирає обертів. Щиро сподіваємося, жителі Мирного не постраждають від своїх запитань до фейкової влади. Бо в "русском мире", як виявилося, небезпечно запитати навіть за каналізацію...