![Пропаганда на колесах: рашисты в Мелитополе завезли адовы машины (фото)](/images/news/2024/01/339292.jpg?1704267314)
У Мелітополі величезні проблеми з усім, крім пропаганди. Поки жителі вже навіть не бояться скаржитися гауляйтерам з кожної праски на відсутність транспортного сполучення, убогі завезли... автоклуби.
Тепер спати можна спокійно, а жити - практично добре. Рашисти відзвітували, що фейкове міністерство культури передало в область аж сім автоклубів.
Автолавки, мабуть, віджили своє, окупанти вирішили возити на колесах не продукти, а пропаганду. Часи важкі, люди зневірилися, чого вже там... Представлено масам це "шоу" зомбі-вантажівок, природно, як турбота про людей:
- Тепер у жителів віддалених сіл Запорізької області з'явилася можливість побувати в кінотеатрі і на концерті, - пишуть рашисти рекламуючи свої нові породження пекла.
Уточнюється, що в кожній машині є колонки, проектор, прожектори, мікшерний пульт. Загалом, усе, що потрібно, щоб на кожному перехресті віщати про "русский мир" і вмикати в коротких проміжках щось скрепне. За машини спорядили бити чолом аж трьох гауляйтерів. Добре відома всім бариня (чи пан?) Юлія Губанова з Якимівки, заявила, що поки сільські клуби потихеньку відновлюють, такий пересувний автомобіль їй дуже потрібен.
Голова Бердянського району Олексій Кичигін повідомив, що така машина - великий крок. Він, звісно, не уточнив, крок куди, але це нюанси. І заявив, що автоклуб - це входження в реалізацію національних планів Росії (?). Особливо красномовний був фейковий заступник міністра культури в Мелітополі, колаборант із душком Андрій Бойка. Він, вирішив укотре змінити образ, і хоч, на жаль, не позбувся піжонської борідки, але хоч зняв окуляри, які лише додавали йому придуркуватості.
Хоча, з іншого боку, через відсутність окулярів або, скоріше, інтелекту, подякувати "родине" на камеру без папірця він не зміг. Бойка стратаельно зачитав "бекаючим" голосом райони окупованої Запорізької області, яким дісталися сім, прости Господи, автоклубів. Що ж, тепер, життя налагоджується. Немає маршруток із сіл до Мелітополя? Не біда! Пропаганда приїде сама, а решта прийде разом із путіним, принаймні, в це свято потрібно вірити до березня...