!["Верный сын Отечества": в Мелитополе "ватный" гитарист-рифмоплет промывает мозги детям (фото)](/images/news/2024/01/339670.jpeg?1704648728)
Якщо деякі жителі Мелітополя "перевзулися" вже після повномасштабного російського вторгнення, то цей персонаж - "ватник" із багаторічним досвідом.
Те, що 34-річний Дмитро Логачов відкрито підтримав збройну агресію РФ і став співпрацювати з окупаційною адміністрацією, не стало шоком для його ближнього оточення. Чоловік відкрито демонстрував свої сепаратистські погляди вже багато років поспіль. СБУ його не помічала.
З 2013-го року він почав публікувати на одному з популярних російських ресурсів свої, так би мовити, твори. На сайті можна знайти 102 вірші, які вийшли з-під пера Логачова. Чого варта поема "Вірний син Вітчизни", датована вереснем 2015-го року.
Також, ще до початку повномасштабної війни сепаратист із Мелітополя писав і публікував інші, відверто проросійські вірші. Ось лише кілька промовистих назв: "Ми росіяни", "Про Росію", "Імперська Русь"...
Після приходу на Мелітопольщину російських "визволителів", яких Логачов, виходячи з його творів, дуже чекав, зрадник влаштувався працювати в захоплену рашистами Дитячу музичну школу №1 викладачем по класу гітари. І, що називається, не відходячи від робочого місця, займався пропагандою.
- Це г*вно намагалося промивати мізки своїм учням на заняттях. Намагався розповідати, що Крим - це рашка. Але навіть дитина змогла поставити цього любителя п*раші на місце, - пише мешканка Мелітополя.
Телеграм-канал "Суки Мелітополя" повідомляє, що Логачов також зарекомендував себе як активний учасник практично всіх проросійських мітингів, маніфестацій, почувань та інших окупаційних перфомансів.
Ну, і про творчість "ватник" зі стажем, звісно, не забуває. У 2022-2023-му роках він виверг із себе такі патріотичні твори: "Наш вибір", "Що трапилося Україна з тобою", "Два бійці", "Парад Перемоги", "Русское единство", "Військово-морському флоту Росії", "Я вірю, вже скоро...".
Нагадаємо, що не так давно ми розповідали про колегу Логачова по перу. Євген Юрко в окупації уявив себе поетом і почав "догоджати" рашистам своїми віршами.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot.