![Кому в Мелитополе оккупанты поручили контролировать “честные выборы” путина (фото)](/images/news/2024/01/340393.jpg?1705432003)
У Мелітополі окупанти щосили готуються до президентських "виборів", до яких залишилося два місяці. Ключову роль у будь-якому зомбуванні, на думку окупантів, має відігравати молодь. Її-то повним ходом і залучають до виборів.
І рак, і жаба
Телеграм-канали пропагандистів пишуть: "громадська палата" Запорізької області уклала угоду з кількома некомерційними організаціями (НКО) про роботу на виборах президента рф.
Загалом рашисти мають намір залучити понад 600 спостерігачів на майбутніх "виборах" президента країни.
Серед учасників були названі представники організації "Асамблеї народів росії", "Російського союзу ветеранів Афганістану і спеціальних військових операцій", "союзу" журналістів і "Комітету сімей воїнів Вітчизни Запорізької області".
У результаті в Запорізькій області було відкрито Регіональний штаб громадської підтримки "кандидата в президенти рф володимира путіна"
- Це унікальний майданчик, який об'єднає в собі правозахисний центр, роботу депутатського корпусу, молодіжні та освітні організації, стане місцем, де кожен зможе знайти підтримку, проявити себе в допомозі іншим і реалізувати унікальні проєкти, - пише пропаганда.
"Унікальні проекти" - це робота з плетіння маскувальних сіток, збір гігієнічних наборів "сухий душ", в'язання теплих речей для бійців та інша допомога "нашим хлопчикам". Ну, і збір підписів на підтримку бункерного диктатора теж можна включити - це ж украй унікально.
Як ви вже здогадалися, іншим кандидатам у президенти відкрити подібні "штаби" не дозволили.
Хто ж представляє перераховані "шановні" організації в Запорізькій області.
"Асамблею народів росії" в Запорізькій області очолює Ольга Гажева (Янєва).
До війни 28-річна Ольга була нічим не примітним фітнес-тренером у центрі "Фора" на вулиці Героїв України. З приходом окупантів зрадниця вступила до фейкового вишу - МГУ, очолює болгарське товариство і дослужилася до голови зазначеної "асамблеї".
"Союз ветеранів Афганістану" на ТОТ Запорізької області очолює Олексій Можаровський.
Ватне нутро вилізло у Можаровського з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. 9 травня 2022 року, коли рашисти організували в Мелітополі показовий "парад победобесия", афганці йшли вже попереду колони з червоними прапорами.
Свою любов і вірність росії Можаровський скріпив перереєстрацією української організації ветеранів на "Запорізьку обласну регіональну організацію загальноросійської організації "Російський союз ветеранів Афганістану і спеціальних військових операцій".
Куратором "Союзу журналістів" Запорізької області є росіянин Олександр Малькевич (на фото справа). Саме йому підконтрольні так звані телеканали "Таврія", "Маріуполь 24" і "За медіа". Головою "спілки журналістів" став також росіянин Сергій Корабельников на фото зліва).
Дорогу молодим!
Але все ж головною рушійною силою, яка допоможе правильно "проголосувати" і "порахувати" голоси, окупанти справедливо вважають молодь.
Наприклад, у день відкриття штабу гауляйтер Запорізької області Є.Балицький активно їздив по вухах представникам молодіжних організацій Запорізької області. На зустрічі були і "Південь молодий", і "Волонтери-екологи", і "Рух перших", і "Волонтери-медики".
"Південь молодий", наприклад, очолює юна Юлія Клименко. Вона відмовилася від усього, чим жила за незалежної України, й одразу ж перейшла на бік російських загарбників щойно їй виповнилося 18 років.
У "Русі перших" на ТОТ Запорізької області головна - мелітопольська співачка Альона Трокай.
Відома тим, що "зобов'язала" свого тестя, який проживав у Запоріжжі, "наводити" ракети окупантів на військові об'єкти. У результаті чоловіка пов'язало СБУ, а суд впаяв йому 15 років позбавлення волі - з огляду на вік, це можна назвати довічним ув'язненням.
Також можна відзначити "будзагони" Запорізької області, які очолює Кирило Папазов.
У минулому Кирило був абсолютно непримітним студентом, який у громадському житті Мелітополя ніякої особливої ролі не відігравав.
У день відкриття ШОПу (саме така абревіатура виходить зі "Штабу общєствєнной поддєржкі") з молоддю, окрім гауляйтера Є. Балицького, також зустрілися керівник фракції "єдіная россія" в "Законодательних зборах" Запорізької області та керівник штабу Ангеліна Ярчук, "глава" Мелітополя Галина Данильченко, довірені особи кандидата в президенти володимира путіна.
- Хотів сказати молоді: любіть нашу Батьківщину, любіть нашу землю. Не тільки на словах, а й на ділі. Батьківщина - це те, де ти живеш, а Вітчизна - це те, як ти живеш, чи живеш ти за заповітами своїх батьків", - ніс у своєму телеграм-каналі ахінею Є.Балицький.
Судячи з усього, на Мелітополь очікують "кришталево чесні" вибори. Тільки головне для гауляйтерів, їхніх кремлівських кураторів і молодих опричників із місцевих не забувати - більше 100% голосів за Путіна бути не може.
А то ж подібні конфузи неодноразово мали місце в росії. Демократія по-російськи - вона така.